Senior Java Developer Teamquest

  • Poznań, wielkopolskie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: wielkopolskie
  • Branża:
  • Kraj: Polska

Dla naszego Klienta, firmy która od ponad 20 lat wspiera firmy i instytucje w rozwoju i doborze najnowocześniejszych rozwiązań IT w obszarze cyberbezpieczeństwa, AI, systemów dedykowanych poszukujemy osoby na stanowisko: Senior Java Developer

Opis stanowiska pracy

  • Projektowanie, rozwój, testowanie i poprawki systemów w technologii Java
  • Udział w tworzeniu architektur aplikacji
  • Wykonywanie procedur jakościowych (Code Review)
  • Aktywny udział w wewnątrz-zespołowej wymianie wiedzy
  • Współtworzenie stosu technologicznego firmy
  • Wspieranie/mentoring programistów i innych członków zespołu

Wymagania stawiane kandydatom

  • Minimum trzy lata doświadczenia komercyjnego na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka Java
  • Znajomość REST API
  • Znajomość frameworka Spirng , Hibernate
  • Dobra znajomość Spring Boot
  • Znajomość relacyjnych baz danych (PostgreSQL)
  • Znajomość systemu kontroli wersji GIT
  • Znajomość Maven/Gradle

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość Docker
  • Znajomość Elasticsearch
  • Znajomość Kafka
  • Znajomość Postman

Nasza oferta

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Budżet szkoleniowy
  • Elastyczne godziny pracy (możliwość pracy zdalnej
  • Karty Multisport/Benefit
  • Możliwość zatrudnienia w oparciu o UoP lub B2B
  • Playroom

Wysokie wynagrodzenie

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

Szukasz pracy jako Senior Java Developer

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Senior Java Developer w miejscowości: Poznań. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub Aplikuj na oferte pracy Senior Java Developer Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Senior Java Developer, praca w Poznań dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca.

Informacje o pracodawcy

Teamquest

Praca Senior Java Developer, Poznań

Inne ogłoszenia pracodawcy

Java Developer Mid / Senior

Poznań, wielkopolskie

Regular PHP Developer

MES Specialist (SAP)

Regular Python Developer

Praca w mieście

Warszawa 2103
Kraków 887
Wrocław 841
Katowice 604
Poznań 351
Gdańsk 298