Specjalista ds. jakości projektów IT Business Bridge Group Sp. z o.o.

  • Wrocław, dolnośląskie

Firma Business Bridge Group Sp. z o. o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta - firmy z branży IT specjalizującej się w Business Intelligence - osoby do pracy na stanowisku: Specjalista ds. jakości projektów IT, miejsce pracy: Wrocław.

Twoje zadania na tym stanowisku pracy:

  • zarządzanie jakością rozwiązań IT i automatyzacja testów,
  • porządkowanie i aktywne wsparcie w procesie weryfikacji jakości dostarczanych rozwiązań z udziałem innych członków grupy projektowej,
  • wsparcie programistów i konsultantów w pisaniu testów jednostkowych weryfikujących poprawność danych,
  • przeprowadzanie audytów wewnętrznych procedur wdrożonych w organizacji,
  • utworzenie i rozwijanie Działu Jakości.

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

  • posiadasz praktyczną i teoretyczną wiedzę w zarządzaniu jakością w projektach IT,
  • znasz podstawy języka SQL,
  • cechują Cię: wysokie zdolności analitycznego myślenia, a także łatwość w formułowaniu myśli w formie pisemnej w języku polskim,
  • masz doświadczenie w kierowaniu zespołem - atut mile widziany,
  • posiadasz praktyczną wiedzę na temat hurtowni danych i aplikacji WEB - atut mile widziany,
  • znasz rozwiązania i technologię typu Selenium - atut mile widziany.

Pracodawca oferuje:

  • zdobywanie nowych kompetencji,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontrakt B2B,
  • elastyczny czas pracy, pracę częściowo zdalną,
  • nieformalną atmosferę pracy,
  • niezbędne narzędzia pracy, pakiet benefitów (karty restauracyjne MyBenefit, ubezpieczenie medyczne).

Elastyczne godziny pracy

Szukasz pracy jako Specjalista ds. jakości projektów IT

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Specjalista ds. jakości projektów IT w miejscowości: Wrocław. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy Business Bridge Group Sp. z o.o. lub Aplikuj na oferte pracy Specjalista ds. jakości projektów IT Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. jakości projektów IT, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.Business Bridge Group Sp. z o.o. praca.

Informacje o pracodawcy

Business Bridge Group Sp. z o.o.

Praca Specjalista ds. jakości projektów IT, Wrocław

Inne ogłoszenia pracodawcy

Senior DevOps Engineer

Wrocław, dolnośląskie

Specjalista ds. Data Science

Technology development manager

Digital Marketing Specialist

Praca w mieście

Warszawa 2103
Kraków 887
Wrocław 841
Katowice 604
Poznań 351
Gdańsk 298