Konsultant techniczny Cisco ds. wdrożeń L.M. Group Poland Sp. z o.o.

  • Otwock, mazowieckie

Jesteśmy firmą specjalizującą się w projektowaniu, wdrażaniu i zarządzaniu sieciami informatycznymi. Poszukujemy Inżyniera Wdrożeniowego CISCO, który będzie odpowiedzialny za projektowanie, wdrażanie i konfigurowanie systemów informatycznych opartych na produktach CISCO. Osoba na tym stanowisku będzie współpracować z klientami i innymi specjalistami z zespołu.

Główne obowiązki:

  • Analiza wymagań klientów i projektowanie rozwiązań zgodnych z ich potrzebami.
  • Wdrażanie i konfigurowanie systemów informatycznych opartych na produktach CISCO.
  • Testowanie i uruchamianie systemów informatycznych.
  • Dokumentowanie projektów i przekazywanie informacji do klientów i innych specjalistów z zespołu.
  • Współpraca z zespołem wsparcia technicznego w celu zapewnienia najlepszych rozwiązań dla klientów.

Wymagania:

  • Doświadczenie w projektowaniu, wdrażaniu i konfigurowaniu systemów informatycznych opartych na produktach CISCO.
  • Znajomość sieci LAN/WAN oraz serwerów i systemów operacyjnych.
  • Certyfikaty CISCO (np. CCNA).
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów.
  • Zdolność do pracy w zespole oraz doskonałe umiejętności komunikacyjne.

Oferujemy:

  • Pracę hybrydową.
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów.
  • Pracę w zespole doświadczonych specjalistów.
  • Możliwość udziału w szkoleniach i konferencjach branżowych.
  • Pracę w przyjaznej atmosferze i możliwość udziału w różnorodnych wydarzeniach integracyjnych.

Szukasz pracy jako Konsultant techniczny Cisco ds. wdrożeń

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Konsultant techniczny Cisco ds. wdrożeń w miejscowości: Otwock. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy L.M. Group Poland Sp. z o.o. lub Aplikuj na oferte pracy Konsultant techniczny Cisco ds. wdrożeń Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Konsultant techniczny Cisco ds. wdrożeń, praca w Otwock dopasowana do Twoich wymagań.L.M. Group Poland Sp. z o.o. praca.

Informacje o pracodawcy

L.M. Group Poland Sp. z o.o.

Praca Konsultant techniczny Cisco ds. wdrożeń, Otwock

Inne ogłoszenia pracodawcy

Analyst Developer

Otwock, mazowieckie

Administrator Sieci

Cisco Deployment Specialist

Cisco Network Engineer

Praca w mieście

Warszawa 928
Kraków 837
Wrocław 387
Poznań 351
Gdańsk 326
Szczecin 325