Analityk systemów informatycznych Zakład Ubezpieczeń Społecznych

  • Warszawa, mazowieckie

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:
* wykonuje prace analityczne w ramach zespołów projektowych
* specyfikuje wymagania funkcjonalne, niefunkcjonalne, przejściowe w ramach tworzonych Uzgodnień Projektowych
* wykonuje szacowanie wstępnych wycen wymagań oraz weryfikację pełnego wymiarowania zgodnie z metodą COSMIC w punktach funkcyjnych realizowanych Modyfikacji
* weryfikuje i opiniuje modele analityczne wytwarzane w narzędziu Enterprise Architect w ramach Analitycznych Opisów Modyfikacji
* uczestniczy w opracowaniu projektów procedur, regulaminów, instrukcji oraz innych regulacji w sprawach dotyczących realizacji projektów informatycznych
* przygotowuje dane do wniosków oraz SIWZ (zakresy, szacunki) do postępowań przetargowych w zakresie modyfikacji i rozwoju KSI
* uczestniczy w pracach komisji przetargowych dotyczących modyfikacji i rozwoju KSI

Wymagania niezbędne:
* wykształcenie wyższe
* minimum 1 rok stażu pracy
* minimum 6 miesięcy doświadczenia zawodowego w obszarze analizy systemów informatycznych lub analizy biznesowej

Mile widziane:
* wykształcenie wyższe (informatyka, ekonomia, zarządzanie)
* minimum 2 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku związanym z analizą systemów informatycznych
* znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym

Wymagania dodatkowe:
* umiejętność obsługi pakietu MS Office
* umiejętność obsługi Enterprise Architect w stopniu podstawowym
* orientacja na cel
* orientacja na jakość
* komunikacja
* współpraca
* elastyczność
* nastawienie na rozwój
* umiejętność podejmowania decyzji
* umiejętność rozwiązywania problemów
* innowacyjność

Wymagane dokumenty:
* CV
* list motywacyjny
* skany dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie
* skany dokumentów potwierdzających wymagane doświadczenie zawodowe
* skany świadectw pracy dokumentujących wymagany staż pracy lub zaświadczenia o zatrudnieniu zawierające okres zatrudnienia, w przypadku pozostawania w stosunku pracy