Frontend Developer NBCR Sp. z o.o.

  • Wrocław, dolnośląskie
  • 19-11-2020 , do końca 9 dni
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: dolnośląskie
  • Branża:
  • Kraj: Polska

NBCR Sp. z o.o. to firma o ugruntowanej pozycji na rynku specjalizująca się w rekrutacji specjalistów z branży IT. Jeśli lubisz się rozwijać tak jak my, zapraszamy do kontaktu. Od kilkunastu lat pomagamy naszym Klientom w dostarczaniu wysoko wykwalifikowanej kadry specjalistów, dzięki czemu Oni mogą stabilnie działać i się rozwijać, a my im towarzyszyć, jako rzetelny partner.

Obecnie dla naszego Klienta międzynarodowej firmy z branży IT poszukujemy kandydatów na stanowisko: Frontend Developer

Zadania:

  • praca przy projekcie z branży Digital Content Publishing i Knowledge Sharing
  • Projekt jest z obszaru R&D, dotyczy zaprojektowania i zbudowania aplikacji referencyjnej, która ma zostać wykorzystana docelowo jako 'framework' do tworzenia innych aplikacji biznesowych.

stack technologiczny:

  • struktury danych i budowa algorytmów;
  • HTML5/CSS3/SASS/ możliwości i ograniczenia nowoczesnych przeglądarek internetowych
  • core JavaScript
  • TypeScript

Wymagania:

  • min. 3 letnie doświadczenie zawodowe w obszarze frontendu
  • biegła znajomość j. angielskiego- projekt w 100% w j. angielskim
  • bardzo dobra znajomość: struktury danych i budowa algorytmów, HTML5/CSS3/SASS, core JavaScript, TypeScript

Mile widziana znajomość:

  • React, Angular, Vue
  • Webpack
  • Scrum
  • Duzym plusem będzie znajomość Node.js, testów (jednostkowych, funkcjonalnych, integracyjnych) oraz znajomośc narzędzi 'source control' oraz CI

Oferujemy:

  • współpracę długoterminową w oparciu o B2B ( z płatnymi dniami wolnymi)
  • do 5 dni płatnego sick- leave (rocznie)
  • wyjazdy integracyjne
  • lekcje j.angielskiego i włoskiego
  • budżet szkoleniowy
  • prywatna opieka medyczna
  • praca w Warszawie lub we Wrocławiu ( w okresie pandemii wymagana obecnośc tylko kilka dni w biurze, potem praca na miejscu z możliwością home office w 20%)

Wysokie wynagrodzenie

Szukasz pracy jako Frontend Developer

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Frontend Developer w miejscowości: Wrocław. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy NBCR Sp. z o.o. lub Aplikuj na oferte pracy Frontend Developer Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Frontend Developer, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.NBCR Sp. z o.o. praca.

Informacje o pracodawcy

NBCR Sp. z o.o.

Praca Frontend Developer, Wrocław

Inne ogłoszenia pracodawcy

Junior C++ Developer

Wrocław, dolnośląskie

JavaScript Developer

Młodszy Tester

Praca w mieście

Warszawa 2103
Kraków 887
Wrocław 841
Katowice 604
Poznań 351
Gdańsk 298