Analityk Biznesowy (BI) NBC Sp. z o.o.

  • Kraków, małopolskie
  • 19-11-2020 , do końca 7 dni

W NBC tworzymy oprogramowania i ciągle szukamy innowacyjnych rozwiązań. Pomagamy klientom z branży finansów, bankowości, mediów i nowych technologii poprzez m.in. rozbudowę zespołów deweloperskich, utrzymanie oprogramowania czy też rozwój systemów.

Chcesz dołączyć do Zespołu, w którym będziesz miał wpływ na to, co tworzysz? Stawiasz na rozwój osobisty i cenisz odpowiedni feedback w pracy? Jeśli marzysz o pracy w miejscu, w którym każdy dzieli się wiedzą, to NBC czeka właśnie na Ciebie!

Cieszymy się, że tu trafiłeś!

Aplikuj! Nic nie tracisz, a wiele możesz zyskać :)

Dołącz do naszego krakowskiego teamu jako: Analityk Biznesowy (BI)

Twoje zadania:

  • Przygotowywanie jednorazowych paczek danych dla potrzeb obsługi audytu, procesów sądowych, analiz bankowych.
  • Przygotowywanie cyklicznych raportów dla różnych jednostek Banku z tytułu obsługi procesów raportowych lub procesów backoffice.
  • Udział w projektach budowy hurtowni danych i data martów w zakresie analizy potrzeb biznesowych, analizy źródeł danych, modelowania danych i budowy procesów ETL.

Wymagania:

  • Min. 1-2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Znajomość zagadnień bankowych (podstawowe pojęcia bankowości: aktywa, pasywa, kredyty, depozyty, derywaty, odsetki, bilans, rachunek wyników).
  • Praktyczna umiejętność tworzenia zapytań SQLowych (select, join, agregacja).
  • Znajomość narzędzia IBM Cognos (tworzenie raportów) - mile widziane.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dokumentacji technicznej.
  • Mile widziane doświadczenie w instytucjach finansowych.

Co możesz zyskać?

  • karta MultiSport - żeby zawsze być w formie;
  • opieka medyczna - żeby móc zadbać o zdrowie swoje i bliskich;
  • dostęp do platformy e-learningowej - żeby być na czasie z nowinkami IT (Treehouse)
  • bonus relokacyjny, jeśli potrzebujesz;
  • program poleceń;
  • program przygotowujący do wystąpień
  • publicznych (na meetup'ach i konferencjach)
  • imprezy integracyjne i charytatywne.

Wysokie wynagrodzenie

Szukasz pracy jako Analityk Biznesowy (BI)

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Analityk Biznesowy (BI) w miejscowości: Kraków. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy NBC Sp. z o.o. lub Aplikuj na oferte pracy Analityk Biznesowy (BI) Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Analityk Biznesowy (BI), praca w Kraków dopasowana do Twoich wymagań.NBC Sp. z o.o. praca.

Informacje o pracodawcy

NBC Sp. z o.o.

Praca Analityk Biznesowy (BI), Kraków

Inne ogłoszenia pracodawcy

Test Automation Engineer (Java)

Kraków, małopolskie

Zostaw nam swoje CV! :)

Praca w mieście

Warszawa 2095
Kraków 881
Wrocław 832
Katowice 600
Poznań 346
Gdańsk 295