Senior React.js Developer Teamquest

  • Kraków, małopolskie
  • 20-11-2020 , do końca 6 dni
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: małopolskie
  • Branża:
  • Kraj: Polska

Nasz Klient to firma działająca od 2010 roku, swoje biuro główne mają w Gdyni, w północnej Polsce, niedaleko pięknych brzegów Bałtyku. Od samego początku celem firmy było rozwijanie i ulepszanie biznesów swoich Klientów poprzez tworzenie świetnych aplikacji internetowych i mobilnych, jednocześnie tworząc idealne miejsce do pracy i rozwoju zawodowego. Każdy projekt jest mile widzianym wyzwaniem. Satysfakcja wynika z opracowywania rozwiązań, z których ich Klienci są dumni. Python i Django to podstawowe technologie, ale stale poszerzają stos technologiczny, aby sprostać unikalnym potrzebom biznesowym. Doświadczenie pomaga firmie zachować ciekawość, pasję i otwartość. Profesjonaliści. Eksperci, którzy odpowiadają na rzeczywiste potrzeby biznesowe najnowocześniejszymi technologiami. Z pasją, rozumem i życzliwością.

Opis stanowiska pracy

  • Projektowanie i programowanie w technologii React.js
  • Wpływ na stos technologiczny i planowanie swojej pracy
  • Praca z ludźmi, którzy lubią programować i mają głęboką wiedzę na temat różnych technologii
  • Praca dla Klientów na całym świecie
  • Zapewnianie wsparcia w tworzeniu świetnego oprogramowania, w tym IoT, uczenia maszynowego i projektów związanych z blockchain

Wymagania stawiane kandydatom

  • 5+ doświadczenia komercyjnego jako Frontend Developer
  • 3+ lata doświadczenia w React.js i Redux
  • Doskonała znajomość Javascript / Typescript
  • Umiejętność korzystania z systemu kontroli wersji GIT
  • Znajomość relacyjnych baz danych
  • Myślenie analityczne i kreatywne rozwiązywanie problemów
  • Dobre wyczucie szczegółów
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Biegła znajomość języka angielskiego (C1)

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie w projektach fintech
  • Umiejętność porozumiewania się w języku niemieckim

Nasza oferta

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy B2B z płatnym urlopem
  • Praca całkowicie zdalna lub na miejscu w Gdyni
  • Elastyczny grafik pracy - sam decydujesz, jak pracujesz
  • Autonomia
  • Szkolenia i rozwój zawodowy
  • Karta Multisport
  • Opieka medyczna (w tym podstawowa opieka stomatologiczna)
  • Narzędzia pracy z najwyższej półki
  • Fajne i przyjazne relacje - dbamy o siebie, naszych klientów i projekty, które razem wykonujemy!
  • Świetny, pomocny zespół i ambitne projekty, które pomogą Ci wzmocnić Twoją karierę jako programisty
  • Obiady w piątek, lekcje angielskiego z native speakerem, PS4 i piłkarzyki w naszym biurze w Gdyni

Elastyczne godziny pracy

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

Szukasz pracy jako Senior React.js Developer

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Senior React.js Developer w miejscowości: Kraków. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub Aplikuj na oferte pracy Senior React.js Developer Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Senior React.js Developer, praca w Kraków dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca.

Informacje o pracodawcy

Teamquest

Praca Senior React.js Developer, Kraków

Inne ogłoszenia pracodawcy

Java Script Developer

Kraków, małopolskie

Programista Baz Danych

PHP Full Stack Developer

Regular/Senior DevOps engineer

Praca w mieście

Warszawa 2095
Kraków 881
Wrocław 832
Katowice 600
Poznań 346
Gdańsk 295