Mulesoft Integration Developer Teamquest

  • Wrocław, dolnośląskie
  • 20-11-2020 , do końca 6 dni
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: dolnośląskie
  • Branża:
  • Kraj: Polska

Nasz Klient to firmy specjalizująca się w optymalizacji procesów sprzedaży,obsługi klienta i marketingu w oparciu o platformę Salesforce, współpracująca z globalnymi markami

Opis stanowiska pracy

  • Rozwijanie projektów integracyjnych we współpracy z zespołami naszych klientów, w oparciu o Mulesoft i Salesforce
  • Integracja Salesforce Service Cloud, Sales Cloud, Community Cloud z systemami back-endowymi pisanymi w Javie postawionymi na Azure za pomocą Mulesoft
  • Rekomendacja rozwiązań dotyczące wyzwań biznesowych i luk za pomocą Mulesoft
  • Praca w 15-osobowym zespole projektym (2 osoby stricte od integracji)

Wymagania stawiane kandydatom

  • Minimum 2-3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Solidne doświadczenie we wdrażaniu systemów klasy ESB - Mulesoft
  • Znajomość produktów/modułów Mulesoft ( Anypoint Platform - Mulesoft Connectors, API Management, EDI etc)
  • Mile widziana certyfikacja Mulesoft
  • Doświadczenie w metodyce projektowej Scrum/Agile
  • Chęci poznania oraz dalszego rozwoju w technologii Salesforce
  • Proaktywne podejście
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość języka niemieckiego

Nasza oferta

  • Atrakcyjne wynagrodzenie na zasadzie umowy o pracę lub b2b
  • Pełna praca zdalna
  • Możliwość aktywnego udziału w tworzeniu nowego zespołu, w młodej firmie stworzonej przez osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży
  • Ciekawe międzynarodowe projekty na rynek UK i DACH
  • Doświadczenie z ciekawymi produktami Salesforce i komplementarnymi dla Salesforce ( Education Cloud, Vlocity, Mulesoft, Tableau )
  • Szkolenia produktowe
  • Darmowa certyfikacja
  • Atmosferę pracy opartą na wzajemnej otwartości i sprzyjającą rozwojowi

Wysokie wynagrodzenie

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

Szukasz pracy jako Mulesoft Integration Developer

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Mulesoft Integration Developer w miejscowości: Wrocław. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub Aplikuj na oferte pracy Mulesoft Integration Developer Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Mulesoft Integration Developer, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca.

Informacje o pracodawcy

Teamquest

Praca Mulesoft Integration Developer, Wrocław

Inne ogłoszenia pracodawcy

Web Design Developer

Wrocław, dolnośląskie

Python Developer - Praca zdalna

Regular/Senior Python Developer

Junior/Mid .NET Developer

Regular Python Developer

Praca w mieście

Warszawa 2095
Kraków 881
Wrocław 832
Katowice 600
Poznań 346
Gdańsk 295