Programista .Net IT LeasingTeam Sp. z o.o.

  • Kraków, małopolskie

Rodzaj pracy: Kontrakt

IT LeasingTeam realizuje usługi w zakresie pozyskiwania dla organizacji wysokiej klasy specjalistów i kadry zarządzającej z obszaru IT a także rozwija i wdraża nowoczesne rozwiązania IT w ramach outsourcingu procesów. IT LeasingTeam wspiera procesy biznesowe firm, umożliwiając im zwiększenie elastyczności i budowanie przewagi konkurencyjnej.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zadania:

Ogólne informacje:

  • Lokalizacja biura: Łódź.
  • Stawka: 120 - 150 zł/h (netto na FV) - w zależności od dopasowania do roli oraz doświadczenia.
  • Zatrudnienie: Kontrakt B2B, pełny wymiar godzin - współpraca długofalowa.
  • Tryb pracy: Hybrydowy. 1x na 2 tygodnie obywają się stacjonarnie spotkania z teamem. Jeśli chcesz możesz się pojawiać w biurze częściej (niż wymagane).
  • Sektor: bankowość.
  • Stos techniczny w projekcie: m.in. .Net, Microsoft SQL Server, Kubernetes, Visual Studio, BitBucket (frontend: Angular).
  • Angielski: wymagany jest tylko na poziomie rozumienia dokumentacji technicznej.
  • Polski: Swobodna komunikacja jest wymagana. Codzienna praca będzie w j. polskim.

Wymagania:

  • Duże doświadczenie w programowaniu w językach C# (NET6.0)
  • Umiejętności pisania testów jednostkowych i automatycznych,
  • Dobra znajomości narzędzi MSSQL, Visual Studio, GIT, TeamCity, Ansible
  • Znajomość platformy Kubernetes oraz środowisk chmurowych o nią opartych.
  • Praktyczna znajomość zagadnień Continuous Delivery.
  • Doświadczenie w pojęciach monitoringu aplikacji (HealthChecks, Metrics)

Nice to have:

  • Znajomość Angular
  • Doświadczenie w pracy z PowerShell
  • Praktyczna wiedza na temat platformy Splunk

Oferujemy:

  • Stabilny kontrakt B2B, w którym masz pewność długofalowego zatrudnienia.
  • Elastyczne podejście do czasu pracy.
  • Znaczącą i interesującą pozycję do Twojego CV (bankowość mobilna, z której korzystają miliony Polaków).
  • Szansa na rozwój w strukturze jednej z największych spółek finansowych w Polsce.
  • Dopłata do karty MultiSport, ubezpieczenia PZU i pakietu Lux-Med.
  • Gwarantujemy Ci szybki proces rekrutacyjny: decyzja po 1 'technicznym' spotkaniu on-line.

Zgodnie z obowiązującym prawem IT LeasingTeam nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 14181.

Szukasz pracy jako Programista .Net

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Programista .Net w miejscowości: Kraków. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy IT LeasingTeam Sp. z o.o. lub Aplikuj na oferte pracy Programista .Net Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Programista .Net, praca w Kraków dopasowana do Twoich wymagań.IT LeasingTeam Sp. z o.o. praca.

Informacje o pracodawcy

IT LeasingTeam Sp. z o.o.

Praca Programista .Net, Kraków

Inne ogłoszenia pracodawcy

C++ Developer

Kraków, małopolskie

Agile Tester

.Net Fullstack Developer

Praca w mieście

Warszawa 928
Kraków 837
Wrocław 387
Poznań 351
Gdańsk 326
Szczecin 325