Backend/Symfony Developer Teamquest

  • Kraków, małopolskie
  • 20-11-2020 , do końca 6 dni
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: małopolskie
  • Branża:
  • Kraj: Polska

Polski software house z ponad 15-letnim doświadczeniem w branży IT, tworzy innowacyjne kompleksowe systemy i aplikacje internetowe B2B i B2C, zwłaszcza w obszarach tworzenia stron internetowych, a także w dostarczaniu najwyższej klasy bezpośredniego outsourcingu swoich doświadczonych deweloperów. Biuro firmy jest zlokalizowane w Polsce - na warszawskich Siekierkach. Firma posiada również swój oddział na Filipinach, koncentruje się na dostarczaniu trwałych rozwiązań internetowych o wysokiej integralności. Firma ma klientów na całym świecie m.in. w krajach takich jak USA, Wielka Brytania, Niemcy, Australia, Szwecja i Polska. Bardzo chcieliby, abyś bliżej przyjrzał się temu, co osiągnęli. Obecnie do swojego zespołu poszukują osoby na stanowisko: Backend/Symfony Developer

Opis stanowiska pracy

  • Współpraca ze zespołem programistów
  • Współpraca z Project Managerem/działem biznes
  • Optymalizacja oraz naprawa błędów
  • Dodawanie nowych funkcjonalności - rozszerzanie istniejącego systemu (API, raporty, rozszerzenia)
  • Tworzenie customowych rozwiązań zgodnie z zapotrzebowaniem Klientów

Wymagania stawiane kandydatom

  • 3+ lat doświadczenia w PHP
  • Dobra znajomość Symfony (idealnie Symfony 4) lub jakiegokolwiek większego frameworka PHP np. Laravel
  • Znajomość Twiga
  • Podstawowa znajomość jQuery
  • Doświadczenie w pracy z kilkoma instancjami serwerów (load balancer, sesje, etc.)
  • Znajomość angielskiego B2

Nasza oferta

  • Wynagrodzenie uzależnione od wiedzy i umiejętności
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę B2B
  • Możliwość częściowej lub całkowitej pracy zdalnej (obecnie większość biura pracuje zdalnie)
  • Spotkania i imprezy integracyjne
  • Świeże owoce
  • Pokój gier
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Piątkowe grille - własna przestrzeń do grillowania :)

Elastyczne godziny pracy

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

Szukasz pracy jako Backend/Symfony Developer

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Backend/Symfony Developer w miejscowości: Kraków. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub Aplikuj na oferte pracy Backend/Symfony Developer Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Backend/Symfony Developer, praca w Kraków dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca.

Informacje o pracodawcy

Teamquest

Praca Backend/Symfony Developer, Kraków

Inne ogłoszenia pracodawcy

Java Script Developer

Kraków, małopolskie

Programista Baz Danych

PHP Full Stack Developer

Regular/Senior DevOps engineer

Praca w mieście

Warszawa 2095
Kraków 881
Wrocław 832
Katowice 600
Poznań 346
Gdańsk 295