Backend/Symfony Developer Teamquest

  • Warszawa, mazowieckie
  • 20-11-2020 , do końca 8 dni
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: mazowieckie
  • Branża:
  • Kraj: Polska

Polski software house z ponad 15-letnim doświadczeniem w branży IT, tworzy innowacyjne kompleksowe systemy i aplikacje internetowe B2B i B2C, zwłaszcza w obszarach tworzenia stron internetowych, a także w dostarczaniu najwyższej klasy bezpośredniego outsourcingu swoich doświadczonych deweloperów. Biuro firmy jest zlokalizowane w Polsce - na warszawskich Siekierkach. Firma posiada również swój oddział na Filipinach, koncentruje się na dostarczaniu trwałych rozwiązań internetowych o wysokiej integralności. Firma ma klientów na całym świecie m.in. w krajach takich jak USA, Wielka Brytania, Niemcy, Australia, Szwecja i Polska. Bardzo chcieliby, abyś bliżej przyjrzał się temu, co osiągnęli. Obecnie do swojego zespołu poszukują osoby na stanowisko: Backend/Symfony Developer

Opis stanowiska pracy

  • Współpraca ze zespołem programistów
  • Współpraca z Project Managerem/działem biznes
  • Optymalizacja oraz naprawa błędów
  • Dodawanie nowych funkcjonalności - rozszerzanie istniejącego systemu (API, raporty, rozszerzenia)
  • Tworzenie customowych rozwiązań zgodnie z zapotrzebowaniem Klientów

Wymagania stawiane kandydatom

  • 3+ lat doświadczenia w PHP
  • Dobra znajomość Symfony (idealnie Symfony 4) lub jakiegokolwiek większego frameworka PHP np. Laravel
  • Znajomość Twiga
  • Podstawowa znajomość jQuery
  • Doświadczenie w pracy z kilkoma instancjami serwerów (load balancer, sesje, etc.)
  • Znajomość angielskiego B2

Nasza oferta

  • Wynagrodzenie uzależnione od wiedzy i umiejętności
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę B2B
  • Możliwość częściowej lub całkowitej pracy zdalnej (obecnie większość biura pracuje zdalnie)
  • Spotkania i imprezy integracyjne
  • Świeże owoce
  • Pokój gier
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Piątkowe grille - własna przestrzeń do grillowania :)

Świetna lokalizacja

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

Szukasz pracy jako Backend/Symfony Developer

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Backend/Symfony Developer w miejscowości: Warszawa. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub Aplikuj na oferte pracy Backend/Symfony Developer Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Backend/Symfony Developer, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca.

Informacje o pracodawcy

Teamquest

Praca Backend/Symfony Developer, Warszawa

Praca w mieście

Warszawa 2103
Kraków 887
Wrocław 841
Katowice 604
Poznań 351
Gdańsk 298