QA Engineer (with C#, Angular) SpeedApp sp. z o.o.

  • Warszawa, mazowieckie

speedapp to innowacyjna, szybko rozwijająca się organizacja ekspertów w dziedzinie IT i rynku pracy. Specjalizujemy się w trzech obszarach: outsourcingu specjalistów IT, rekrutacjach IT oraz realizacji projektów IT. Wychodzimy ponad nasze standardy w poszukiwaniu lepszych rozwiązań. Działamy szybko i odważnie. Jesteśmy rzetelnym partnerem dla naszych kandydatów i klientów.

Dla naszego klienta z branży bankowej poszukujemy QA Enginner'a (C#, Angular)!

Konieczność wizyty w Warszawie/Poznaniu co ok. 2 miesiące na 2 dni warsztatów

Zadania:

  • analiza aktualnych testów automatycznych oraz niezależnych od nich manualnych scenariuszy
    regresyjnych
  • przygotowanie standardów i wytycznych do zastąpienia manualnej regresji na środowiskach zintegrowanych testami automatycznymi na wcześniejszych etapach wytwarzania oprogramowania albo testami e2e w Cypress
  • integracja pobierania scenariuszy testowych i wysyłania wyników testów do modułu Xray w Jira

Profil kandydata/ki:

  • min. 4 letnie doświadczenie komercyjne w automatyzacji testów
  • bardzo dobra znajomość Angular
  • dobra znajomość C#
  • doświadczenie z Jira

Oferujemy:

  • kartę Multisport, opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
  • opiekę ze strony konsultanta speedapp

Szukasz pracy jako QA Engineer (with C#, Angular)

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: QA Engineer (with C#, Angular) w miejscowości: Warszawa. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy SpeedApp sp. z o.o. lub Aplikuj na oferte pracy QA Engineer (with C#, Angular) Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko QA Engineer (with C#, Angular), praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.SpeedApp sp. z o.o. praca.

Informacje o pracodawcy

SpeedApp sp. z o.o.

Praca QA Engineer (with C#, Angular), Warszawa

Inne ogłoszenia pracodawcy

Solutions Architekt (Big Data)

Warszawa, mazowieckie

Golang Developer (Warszawa)

DevOps Engineer

Praca w mieście

Warszawa 928
Kraków 837
Wrocław 387
Poznań 351
Gdańsk 326
Szczecin 325