Regular PHP Developer (ze znajomością DDD) Teamquest

  • Kraków, małopolskie
  • 20-11-2020 , do końca 6 dni
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: małopolskie
  • Branża:
  • Kraj: Polska

Dla naszego Klienta, lidera branży e-commerce, jednego z największych sklepów internetowych w Polsce, którego stronę miesięcznie odwiedza 11 milionów użytkowników, oferującego ponad 150 tysięcy produktów, notującego stałe wzrosty zarówno pod względem obrotów jak i wielkości zespołu IT poszukujemy osoby na stanowisko: Regular PHP Developer (ze znajomością DDD)

Opis stanowiska pracy

  • Praca w dobrej atmosferze, w dynamicznym młodym zespole pasjonatów
  • Opracowywanie nowych funkcjonalności i rozwój istniejących rozwiązań
  • Udział we wszystkich fazach powstawania produktu (analiza, projektowanie, kodowanie, testowanie)
  • Rozwój autorskich technologii
  • Dokumentowanie kodu i udział w przygotowywaniu dokumentacji projektowej

Wymagania stawiane kandydatom

  • Minimum 2 lata doświadczenia komercyjnego
  • Znajomość PHP 7+
  • Znajomość frameworków PHP (preferowany Symfony)
  • Znajomość relacyjnych baz danych
  • Znajomośc środowiska Linux
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej
  • Podstawowa znajomośc Java Script
  • Znajomość DDD

Dodatkowe atuty:

  • Umiejętność posługiwania się kolejkami: RabbitMQ
  • Doświadczenie w pracy z TDD
  • Umiejętność analizy i poprawiania wydajności oprogramowania
  • Znajomość biblioteki React

Nasza oferta

  • Pracę w stabilnej firmie, lidera w swojej branży
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/B2B
  • Nieformalną atmosferę w pracy
  • Kartę Multisport
  • Wygodną lokalizację biura
  • Świetną atmosferę w pracy

Wysokie wynagrodzenie

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

Szukasz pracy jako Regular PHP Developer (ze znajomością DDD)

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Regular PHP Developer (ze znajomością DDD) w miejscowości: Kraków. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub Aplikuj na oferte pracy Regular PHP Developer (ze znajomością DDD) Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Regular PHP Developer (ze znajomością DDD), praca w Kraków dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca.

Informacje o pracodawcy

Teamquest

Praca Regular PHP Developer (ze znajomością DDD), Kraków

Inne ogłoszenia pracodawcy

Java Script Developer

Kraków, małopolskie

Programista Baz Danych

PHP Full Stack Developer

Regular/Senior DevOps engineer

Praca w mieście

Warszawa 2095
Kraków 881
Wrocław 832
Katowice 600
Poznań 346
Gdańsk 295