Regular PHP Developer/Symfony Teamquest

  • Poznań, wielkopolskie
  • 20-11-2020 , do końca 6 dni
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: wielkopolskie
  • Branża:
  • Kraj: Polska

Naszym klientem jest firma, tworzącą platformę zakupową świadczącą usługi dla przedsiębiorstw prywatnych i instytucji publicznych w zakresie elektronizacji postępowań dotyczących dostaw, usług lub robót budowlanych. Pomagają organizować przepływy pracy i informacji od zgłoszenia zapotrzebowania do wysyłki zamówienia. Szukamy osoby na stanowisko: Regular PHP Developer/Symfony

Opis stanowiska pracy

  • Utrzymanie i rozwój platformy opartej na technologii PHP (Symfony, Phalcon)
  • Optymalizacja i dbałość o jakość kodu wytwarzanej aplikacji
  • Współpraca z innymi członkami zespołu

Wymagania stawiane kandydatom

  • Minimum 2 lata doświadczenia z PHP
  • Dobrej i praktycznej znajomości PHP oraz zasad programowania obiektowego
  • Dobrej znajomości frameworku Symfony 3.4+
  • Dobrej znajomości relacyjnych baz danych (PostgreSQL)
  • Znajomości HTML/CSS/JS/jQuery
  • Znajomości podstawowych poleceń w systemie Linux,
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji technicznej

Nasza oferta

  • System premiowy uzależniony od wyników spółki na które Ty masz wpływ
  • Podwyżki raz w roku, którą sami sobie przyznajemy na podstawie tego co wypracowaliśmy w ciągu roku
  • Stabilne zatrudnienie - nastawienie na długotrwałą współpracę
  • Elastyczne godziny pracy
  • Wpływ na rozwój jednego z największych systemów do zbierania ofert w Polsce
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Płaską struktura organizacji

Elastyczne godziny pracy

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

Szukasz pracy jako Regular PHP Developer/Symfony

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Regular PHP Developer/Symfony w miejscowości: Poznań. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub Aplikuj na oferte pracy Regular PHP Developer/Symfony Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Regular PHP Developer/Symfony, praca w Poznań dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca.

Informacje o pracodawcy

Teamquest

Praca Regular PHP Developer/Symfony, Poznań

Inne ogłoszenia pracodawcy

Java Developer Mid / Senior

Poznań, wielkopolskie

Regular PHP Developer

MES Specialist (SAP)

Regular Python Developer

Praca w mieście

Warszawa 2095
Kraków 881
Wrocław 832
Katowice 600
Poznań 346
Gdańsk 295