Senior Unreal Developer Teamquest

  • Gdańsk, pomorskie
  • 20-11-2020 , do końca 6 dni
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: pomorskie
  • Branża:
  • Kraj: Polska

Naszym klientem jest firma z branży gamingowej. Obecnie szukamy osoby, która dołączy do ich zespołu i będzie tworzyć grę typu city builder. Potrzebujemy kogoś kto posiada już spore doświadczenie w pracy w UE4. NA TYM STANOWISKU JEST MOŻLIWOŚĆ CAŁKOWITEJ PRACY ZDALNEJ!!!

Opis stanowiska pracy

  • tworzenie, prototypowanie oraz nadzorowanie wprowadzania nowych funkcjonalności
  • tworzenie warstwy UI
  • całościowy nadzór nad stroną techniczna projektu (kontrola wersji, debugowanie)
  • optymalizacja całości projektu
  • tworzenie proceduralnej generacji oraz symulacji tłumów

Wymagania stawiane kandydatom

  • Doskonała znajomość Unreal Engine 4, Blueprintów oraz C++
  • Umiejętność pisania zwięzłego kodu
  • Umiejętność szybkiego prototypowania nowych pomysłów
  • Doświadczenie w tworzeniu proceduralnie generowanego contentu
  • Znajomość systemu kontroli wersji GIT
  • Minimalnie trzy lata doświadczenia w branży gier oraz portfolio
  • Zdolność samodzielnej organizacji, planowania, improwizowania i podejmowania inicjatywy

Nasza oferta

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Możliwość całkowitej pracy zdalnej albo w biurze w Warszawie/ Katowicach
  • Możliwość podwyżek, premii i awansu
  • Elastyczny czas pracy (core hours: 10:00-15:00)
  • Płatny urlop i chorobowe

Elastyczne godziny pracy

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

Szukasz pracy jako Senior Unreal Developer

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Senior Unreal Developer w miejscowości: Gdańsk. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub Aplikuj na oferte pracy Senior Unreal Developer Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Senior Unreal Developer, praca w Gdańsk dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca.

Informacje o pracodawcy

Teamquest

Praca Senior Unreal Developer, Gdańsk

Praca w mieście

Warszawa 2095
Kraków 881
Wrocław 832
Katowice 600
Poznań 346
Gdańsk 295