Senior .Net Developer Teamquest

  • Białystok, podlaskie
  • 21-11-2020 , do końca 8 dni

Naszym klientem jest polska firma tworząca nowoczesne narzędzia analityczne dla e-sportu rozwijające samoświadomość zawodników, metodologię pracy trenerów oraz know-how organizacji e-sportowych. Firma realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich i stale rozwija oferowane rozwiązania w biurach w Warszawie i Białymstoku. Obecnie skupiają się na rozwoju platformy dedykowanej dla gier Leagaue of Legends i Counter Strike: GO.

Opis stanowiska pracy

  • Będziesz tworzyć aplikacje w branży eSportowej oraz pracować w oparciu o zwinne metodyki i profesjonalny proces wytwarzania oprogramowania
  • Implementować zaawansowane algorytmy w oparciu o profesjonalnie przeprowadzone badania naukowe
  • Rozwijać się w obszarze Clean Code
  • Pracować w oparciu o nowoczesne metodyki

Wymagania stawiane kandydatom

  • Minimum 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość dobrych praktyk programowania obiektowego
  • Znajomość wzorców/ styli projektowych/ architektonicznych
  • Znajomość ASP .Net/ .Net Core MVC
  • Znajomość SQL MongoDB, CosmicDC, Azure DataLake
  • Umiejętność pisania testów jednostkowych
  • Agile/ Scrum

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość Clean architecture
  • Znajomość Domain Driven Design, Azure Architecture, Azure DevOps CI, Azure Service Bus - Jira, COnfluence
  • Znajomość gier CS:GO oraz League of Legends

Nasza oferta

  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę
  • Możliwość pracy zdalnej do negocjacji
  • Elastyczny czas pracy
  • Możliwość wyboru narzędzi pracy

Elastyczne godziny pracy

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

Szukasz pracy jako Senior .Net Developer

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Senior .Net Developer w miejscowości: Białystok. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub Aplikuj na oferte pracy Senior .Net Developer Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Senior .Net Developer, praca w Białystok dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca.

Informacje o pracodawcy

Teamquest

Praca Senior .Net Developer, Białystok

Inne ogłoszenia pracodawcy

Junior Java Developer

Białystok, podlaskie

Programista Java(8/11)

Linux Administrator

iOS Platform Developer

Praca w mieście

Warszawa 2103
Kraków 887
Wrocław 841
Katowice 604
Poznań 351
Gdańsk 298