JavaScript Developer (TypeScript, Node.js) Teamquest

  • Wrocław, dolnośląskie
  • 21-11-2020 , do końca 7 dni
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: dolnośląskie
  • Branża:
  • Kraj: Polska

Nasz Klient to firma specjalizująca się w projektowaniu systemów informatycznych oraz ich wdrażaniu i administrowaniu. Zapewniają pełne wsparcie w zakresie IT dla każdego biznesu. Realizują projekty dla wiodących firm telekomunikacyjnych, mediów oraz sektora bankowego i ubezpieczeniowego. Wiedza ekspercka i nabyte doświadczenie pozwalają im oferować rozwiązania szyte na miarę, w takich obszarach jak: CRM, WEB, EAI, Middleware. Firma podbija rynek od 2011 roku, zrealizowali ponad 200 projektów. Klienci cenią ich przede wszystkim za partnerskie podejście, profesjonalizm, elastyczność i stabilność. Współpracują między innymi z: LOT, TUATARA, Netia, Dimoco, TVN. Firma daje możliwość współpracy ze światowymi liderami w branży telekomunikacyjnej, telewizyjnej oraz ubezpieczeniowej. Dodatkowo pyszna kawa, świeże owoce, fizjoterapeuta raz w tygodniu, branżowe lekcje angielskiego. Dołącz i sam się przekonaj!

Opis stanowiska pracy

  • Rozwój oraz utrzymanie (DevOps) systemów Frontend (rozwiązania oparte na JS/HTML5) oraz Backend w obszarze technologii serwowania reklam DIGITAL
  • Wdrażanie działań mających na celu podniesienie jakości rozwiązań oraz procesów, w tym:
  • Rozwój oraz utrzymywanie testów automatycznych - narzędzia + same testy
  • Rozwój oraz utrzymanie rozwiązań monitorujących
  • Aktywny udział w opracowywaniu nowych rozwiązań oraz kierunków rozwoju ekosystemu reklamowego (R&D)

Wymagania stawiane kandydatom

  • Wykształcenie wyższe - preferowany kierunek studiów: Informatyka
  • 3+ doświadczenie programistyczne w realizacji projektów informatycznych
  • Realizacje projektów w Java Script minimum rok
  • Znajomość technologii:
    • JavaScript, ES6/TypeScript
    • NodeJS
    • HTML5, CSS3
    • GIT, Grunt
    • Babel, Webpack
  • Chęć aktywnego rozwoju
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie czytania/pisania dokumentacji technicznej
  • Znajomość zagadnień projektowania i programowania obiektowego, znajomość wzorców projektowych

Dodatkowe atuty:

  • Swobodne poruszanie się w środowiskach Unix
  • Umiejętność pisania testów jednostkowych, funkcjonalnych oraz integracyjnych
  • Możliwość pracy w lokalizacjach Kraków lub Warszawa

Nasza oferta

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności
  • Zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B lub umowy o pracę
  • Możliwość całkowitej pracy zdalnej
  • Elastyczne godziny pracy (7/10 - 15/18)
  • Pakiet benefitów: opieka medyczna i karta sportowa
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Udział w projektach w bardzo dynamicznie rozwijającym się obszarze (digital advertising / programmatic advertising)
  • Testowanie i wdrażanie inicjatyw w ramach R&D

Świetna lokalizacja

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

Szukasz pracy jako JavaScript Developer (TypeScript, Node.js)

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: JavaScript Developer (TypeScript, Node.js) w miejscowości: Wrocław. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub Aplikuj na oferte pracy JavaScript Developer (TypeScript, Node.js) Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko JavaScript Developer (TypeScript, Node.js), praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca.

Informacje o pracodawcy

Teamquest

Praca JavaScript Developer (TypeScript, Node.js), Wrocław

Inne ogłoszenia pracodawcy

Web Design Developer

Wrocław, dolnośląskie

Python Developer - Praca zdalna

Regular/Senior Python Developer

Junior/Mid .NET Developer

Regular Python Developer

Praca w mieście

Warszawa 2103
Kraków 887
Wrocław 841
Katowice 604
Poznań 351
Gdańsk 298