Konsultant ds. sprzedaży rozwiązań IT (rynek publiczny) GRH Polska

  • Rzeszów, podkarpackie
  • 22-11-2020 , do końca 7 dni

Dla naszego klienta, polskiej firmy z branży IT poszukujemy:

Konsultant ds. sprzedaży rozwiązań IT (rynek publiczny)

Miejsce pracy: Praca Stacjonarna (zdalna) + wyjazdy do klientów (woj. podkarpackie, małopolskie, śląskie, opolskie, dolnośląskie, lubelskie, świętokrzyskie)

Zakres obowiązków:

  • Analiza rynku, poszukiwanie i pozyskiwanie Klientów na rynku publicznym
  • Badanie i kreowanie potrzeb Klientów w zakresie rozwiązań IT (szczególnie w obszarze szeroko rozumianego bezpieczeństwa IT)
  • Prowadzenie procesu sprzedażowego (organizacja spotkań i prezentacji, wsparcie techniczne, przygotowywanie ofert przetargowych zgodnie z wymogami Ustawy: Prawo Zamówień Publicznych, procesowanie umów, negocjacje)
  • Budowanie oraz utrzymywanie stałych relacji biznesowych z obecnymi Klientami firmy

Zależy nam na Konsultancie ds. sprzedaży który:

  • Posiada min. 2 letnie doświadczenie w sprzedaży dla jednostek administracji publicznej
  • Nie ma problemów z wiedzą z zakresu rozwiązań IT
  • Zna ustawę: Prawo Zamówień Publicznych
  • Posiada czynne prawo jazdy kat.b  oraz prowadzi własną działalność

  • Umowa B2B
  • Wynagrodzenie podstawowe zależne od posiadanego doświadczenia: od 7000 do 11000 zł netto
  • Pracodawca bez korporacyjnych nawyków
  • Stała kadra z pracownikami pracującymi po 20 lat
  • Zarząd dostępny dla pracowników z podejściem propracowniczym
  • Niezbędne narzędzia do pracy: samochód służbowych również do celów prywatnych, telefon, laptop
  • Raz do roku imprezy integracyjne
  • Multisport oraz Ubezpieczenie grupowe z możliwością ubezpieczenia członków rodziny
  • Opieka medyczna z PZU (umowy z różnymi placówkami m. in. Medyk lub prywatne gabinety)
  • Dofinansowanie do okularów

Opieka lekarska

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".

Szukasz pracy jako Konsultant ds. sprzedaży rozwiązań IT (rynek publiczny)

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Konsultant ds. sprzedaży rozwiązań IT (rynek publiczny) w miejscowości: Rzeszów. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy GRH Polska lub Aplikuj na oferte pracy Konsultant ds. sprzedaży rozwiązań IT (rynek publiczny) Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Konsultant ds. sprzedaży rozwiązań IT (rynek publiczny), praca w Rzeszów dopasowana do Twoich wymagań.GRH Polska praca.

Informacje o pracodawcy

GRH Polska

Praca Konsultant ds. sprzedaży rozwiązań IT (rynek publiczny), Rzeszów

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Kamil Kaszycki

k.kaszycki@grhpolska.com

501 726 511

KRAZ: 16998

Praca w mieście

Warszawa 2103
Kraków 887
Wrocław 841
Katowice 604
Poznań 351
Gdańsk 298