Wdrożeniowiec COMARCH ERP - 3000 - 5000 zł netto GRH Polska

  • Rzeszów, podkarpackie
  • 22-11-2020 , do końca 6 dni

Obecnie poszukujemy:

Poszukujemy:

Konsultanta ds. Wdrożeń Systemów ERP Comarch Optima - moduł finanse i księgowość

Miejsce pracy: okolice Rzeszowa

Zakres obowiązków:

  • Analiza potrzeb Klientów w zakresie wdrażanych rozwiązań systemów ERP – moduł finanse i księgowość
  • Instalacja, konfiguracja, testowanie i wdrażanie (szkolenie) systemów zgodnie z wymaganiami Klientów
  • Opracowywanie dokumentacji wdrożeniowej oraz tworzenie raportów w systemie ERP
  • Wsparcie techniczne i telefoniczne Klientów po wdrożeniu

Wymagania:

  • Doświadczenie związane z wdrażaniem oprogramowania ERP – obszar finanse i księgowość
  • Wiedza z zakresu księgowości oraz baz danych (w szczególności MS SQL)
  • Znajomość podstaw języka zapytań SQL
  • Prawo jazdy kat. B

Wymagania:

  • Umowa o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe zależne od posiadanego doświadczenia: od 3000 do 5000 zł netto
  • Pracodawca bez korporacyjnych nawyków
  • Stała kadra z pracownikami pracującymi po 20 lat
  • Zarząd dostępny dla pracowników z podejściem propracowniczym
  • Na stanowiskach kierowniczych osoby kontaktowe
  • Raz do roku imprezy integracyjne
  • Multisport oraz Ubezpieczenie grupowe z możliwością ubezpieczenia członków rodziny
  • Opieka medyczna z PZU (umowy z różnymi placówkami m. in. Medyk lub prywatne gabinety)
  • Urodziny = dzień wolny
  • Dofinansowanie do obiadów - 5 zł dziennie
  • Dofinansowanie do okularów
  • Wczasy pod gruszą
  • Na święta specjalne premie

Wysokie wynagrodzenie

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".

Szukasz pracy jako Wdrożeniowiec COMARCH ERP - 3000 - 5000 zł netto

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Wdrożeniowiec COMARCH ERP - 3000 - 5000 zł netto w miejscowości: Rzeszów. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy GRH Polska lub Aplikuj na oferte pracy Wdrożeniowiec COMARCH ERP - 3000 - 5000 zł netto Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Wdrożeniowiec COMARCH ERP - 3000 - 5000 zł netto, praca w Rzeszów dopasowana do Twoich wymagań.GRH Polska praca.

Informacje o pracodawcy

GRH Polska

Praca Wdrożeniowiec COMARCH ERP - 3000 - 5000 zł netto, Rzeszów

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Kamil Kaszycki

k.kaszycki@grhpolska.com

501 726 511

KRAZ: 16998

Praca w mieście

Warszawa 2103
Kraków 887
Wrocław 841
Katowice 604
Poznań 351
Gdańsk 298