Fullstack Developer (Java; Angular 2+) P&P Solutions Sp. z o.o.

  • Gdańsk, pomorskie

Dla Klienta z branży usług lotniczych poszukujemy osoby na stanowisko:

Fullstack Developer (Java/Angular 2+) - 880-1150 PLN netto/MD B2B

Obowiązki:

  • Wytwarzanie i modernizacja aplikacji
  • Integracje z międzynarodowymi systemami obsługi ruchu lotniczego
  • Aplikacje webowe i mobilne wspomagające procesy biznesowe
  • Systemy raportowe
  • Zarządzanie zmianą i nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem wytworzonego oprogramowania
  • Opracowywanie i wdrażanie planów rozwoju i modernizacji systemów informatycznych
  • Dbanie o jakość wytworzonego kodu programistycznego
  • Współpraca w zakresie usuwania awarii systemów
  • Reagowanie (jako 3 linia wsparcia) na złożone incydenty i problemy z działaniem aplikacji i systemów

Czego Oczekujemy?

  • Dobra znajomość języka Java oraz JavaScript/Typescript
  • Znajomość frameworków: Spring Boot, Angular(2+)
  • Znajomość REST API, HTTP
  • Znajomość relacyjnych baz danych
  • CI/CD Jenkins

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie na podstawie kontraktu B2B w zależności od poziomu doświadczenia: 880-1150 PLN netto/MD
  • Przelew w wygodnej formie (bez split payment)
  • Krótki, 14 dniowy termin płatności faktury
  • Długoterminowa współpraca
  • Zaangażowanie w pełnym wymiarze czasu pracy (40 godz. tygodniowo)
  • Kartę Multisport
  • Prywatną opiekę medyczną Medicover.

Szukasz pracy jako Fullstack Developer (Java; Angular 2+)

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Fullstack Developer (Java; Angular 2+) w miejscowości: Gdańsk. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy P&P Solutions Sp. z o.o. lub Aplikuj na oferte pracy Fullstack Developer (Java; Angular 2+) Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Fullstack Developer (Java; Angular 2+), praca w Gdańsk dopasowana do Twoich wymagań.P&P Solutions Sp. z o.o. praca.

Informacje o pracodawcy

P&P Solutions Sp. z o.o.

Praca Fullstack Developer (Java; Angular 2+), Gdańsk

Inne ogłoszenia pracodawcy

Senior Python Developer

Gdańsk, pomorskie

PHP Developer

DevOps AWS

Praca w mieście

Warszawa 928
Kraków 837
Wrocław 387
Poznań 351
Gdańsk 326
Szczecin 325