PHP Developer z Symfony P&P Solutions Sp. z o.o.

  • Wrocław, dolnośląskie

Aktualnie dla naszego klienta z branży energetycznej poszukuję PHP Developera z Symfony.

???? Stawka: do 120 PLN netto/h +VAT
???? Lokalizacja: praca zdalna
???? Współpraca minimalnie do końca 2023 roku, z możliwością przedłużenia
⏳ Start: ASAP

Zadania:
- Wsparcie procesu produkcji aplikacji
- Praca nad rozwojem nowej wersji środowiska CMS
- Współpraca z zespołem projektowym

Oczekiwania:
- Bardzo dobra znajomość PHP 7.4
- Bardzo dobra znajomość Symfony 4/5
- Dobra znajomość ORM/Doctrine
- Dobra znajomość HTML5, CSS3, SCSS, Bootstrap
- Dobra znajomość zapytań SQL
- Dobra znajomość JavaScript
- Umiejętność budowania API REST
- Umiejętność budowania szablonów TWIG
- Znajomość Webpack, npm, Yarn
- Preferowane środowisko programistyczne PHPStorm lub VS Code
- Mile widziana znajomość CMS IBEXA/eZPlatform
- Mile widziane znajomość Angular2
- Umiejętność pracy w zespole w metodyce Agile

Oferujemy:
- Zaangażowanie w pełnym wymiarze czasu pracy (40 godz. tygodniowo)
- Przelew w wygodnej formie (bez split payment)
- Krótki, 14 dniowy termin płatności faktury
- Kafeterię MyBenefit (Multisport)
- Prywatną opiekę medyczną w Medicover

Szukasz pracy jako PHP Developer z Symfony

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: PHP Developer z Symfony w miejscowości: Wrocław. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy P&P Solutions Sp. z o.o. lub Aplikuj na oferte pracy PHP Developer z Symfony Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko PHP Developer z Symfony, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.P&P Solutions Sp. z o.o. praca.

Informacje o pracodawcy

P&P Solutions Sp. z o.o.

Praca PHP Developer z Symfony, Wrocław

Inne ogłoszenia pracodawcy

Java Developer

Wrocław, dolnośląskie

Analityk Biznesowy

Senior UX/UI Designer

Analityk Biznesowo - Systemowy

Praca w mieście

Warszawa 928
Kraków 837
Wrocław 387
Poznań 351
Gdańsk 326
Szczecin 325