Cloud Developer NSS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Warszawa, mazowieckie

Zespół IT jest dostawcą nowoczesnych rozwiązań sprzętowych oraz systemów informatycznych dla rynku zabezpieczeń elektronicznych. Specjalizuje się w systemach skupionych wokół monitoringu pojazdu z wykorzystaniem GPS oraz zabezpieczeń obiektów stałych. Realizuje własne projekty i nie jest outsourcingiem.

Główne zadania:

  • Tworzenie rozproszonej architektury umożliwiającej przechowywanie (archiwizację) i dalsze dystrybuowanie (strumieniowanie) materiałów wideo z kamer telewizji przemysłowej,

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie w implementacji rozwiązań chmurowych np. AWS Media Services,
  • Dobre zrozumienie mikroserwisów i rozproszonych architektur aplikacji,
  • Praktyczne doświadczenie w tworzeniu wysokiej jakości aplikacji i systemów chmurowych,
  • Dodatkowy atut: C++/Qt.

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie, premię świąteczną,
  • Elastyczną formę zatrudnienia,
  • Model pracy hybrydowej po wdrożeniu,
  • Przyjazną atmosferę,
  • Pracę pełną wyzwań,
  • Prywatną opiekę medyczną Enel-Med.

Szukasz pracy jako Cloud Developer

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Cloud Developer w miejscowości: Warszawa. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy NSS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ lub Aplikuj na oferte pracy Cloud Developer Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Cloud Developer, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.NSS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca.

Informacje o pracodawcy

NSS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca Cloud Developer, Warszawa

Inne ogłoszenia pracodawcy

Programista C++/Qt

Warszawa, mazowieckie

React Native Developer

Web Developer

Praca w mieście

Warszawa 928
Kraków 837
Wrocław 387
Poznań 351
Gdańsk 326
Szczecin 325