Analityk systemowy SpeedApp sp. z o.o.

  • Warszawa, mazowieckie

SpeedApp dla innowacyjnej, rozwijająca się organizacja ekspertów w dziedzinie IT i rynku pracy. Specjalizujemy się w realizacji: outsourcingu IT, rekrutacji IT oraz realizacji projektów IT. Poszukajmy ponad naszym wzrokiem, w poszukiwaniu lepszych rozwiązań. Działamy szybko i odważnie. Jesteśmy partnerem rzetelnym dla naszych klientów.

Dla jednego z Naszych klientów z branży bankowej poszukujemy Analityka Systemowego!

Projekt skupia się na rozwoju i utrzymaniu systemu, przygotowaniu dokumentacji systemowej w notacji UML z wykorzystaniem Enterprise Architect oraz współpraca z klientem biznesowym.

Zadania / zakres obowiązków:
* Udział w ustalaniu komunikacji i integracji między systemami,
* Zbieranie wymagań biznesowych i technicznych od Klienta,
* Utrzymywanie systemu oraz wsparcie użytkowników,
* Okazjonalne wykonywanie testów manualnych,

Wymagania:
* 5 lat doświadczenia jako analityk systemowy,
* Doświadczenie w wytwarzaniu oprogramowania od strony technologicznej,
* Znajomość: Agile, SCRUM, UML, BPMN, Enterprise Architect,
* Doświadczenie w realizacji i rozwoju aplikacji,
* Język angielski na poziomie komunikatywnym.

Szukasz pracy jako Analityk systemowy

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Analityk systemowy w miejscowości: Warszawa. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy SpeedApp sp. z o.o. lub Aplikuj na oferte pracy Analityk systemowy Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Analityk systemowy, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.SpeedApp sp. z o.o. praca.

Informacje o pracodawcy

SpeedApp sp. z o.o.

Praca Analityk systemowy, Warszawa

Inne ogłoszenia pracodawcy

Frontend React Developer

Warszawa, mazowieckie

Java/C++ Developer

Java Developer

Tech Lead C++ Qt

Praca w mieście

Warszawa 928
Kraków 837
Wrocław 387
Poznań 351
Gdańsk 326
Szczecin 325