Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

React Native Developer P&P Solutions Sp. z o.o.

  • zdalnie, mazowieckie

Praca 100% zdalnie

Start: ASAP

Współpraca do końca 2020, z możliwością przedłużenia

Widełki: 100 - 120 zł/h netto na B2B

Projekt: Rozwój aplikacji umożliwiającej wymianę walut / złota online

Wymagania:

  • Min. 5 - letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Komunikatywny angielski (Klient z USA)
  • Bardzo dobra znajomość: React Native, Javascript, Apollo, Firebase, Gradle, Xcode
  • Mile widziana znajomość: FastLane, CircleCI, GitLabCI

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za development aplikacji mobilnej
  • Dbanie o jakość kodu i funkcjonowania systemu ze specyfikacją
  • Diagnozowanie oraz rozwiązywanie problemów technicznych
  • Wsparcie procesu testowania

Szukasz pracy jako React Native Developer

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: React Native Developer w miejscowości: zdalnie. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy P&P Solutions Sp. z o.o. lub Aplikuj na oferte pracy React Native Developer Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko React Native Developer, praca w zdalnie dopasowana do Twoich wymagań.P&P Solutions Sp. z o.o. praca.

Zobacz więcej

Praca według stanowisk

Zobacz więcej

Praca w regionie