Frontend Developer P&P Solutions Sp. z o.o.

  • Poznań, wielkopolskie

Dla Klienta z obszaru bankowości poszukujemy osoby na stanowisko Frontend Developera.

Wymagania:

  • Co najmniej 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Praktyczna znajomość: Angular 9 i bootstrap
  • Programowanie reaktywne z RxJS
  • Zarządzanie stanem (NGXS, NGRX lub podobne)
  • Testy jednostkowe

Przykładowe obowiązki:

  • Odpowiedzialność za development i analizy systemowe dla innowacyjnych rozwiązań banku
  • Wsparcie wdrożeń produkcyjnych nowych rozwiązań
  • Dbałość o terminowość realizowanych etapów projektu

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie na podstawie kontraktu B2B: 600 - 800 zł/dzień + VAT (w zależności od doświadczenia); możliwe inne formy zatrudnienia
  • Przelew w wygodnej formie (bez split payment)
  • Krótki, 14 dniowy termin płatności faktury
  • Czas trwania projektu min. 6 - 12 miesięcy, z możliwością przedłużenia
  • Zaangażowanie w pełnym wymiarze czasu pracy (40 godz. tygodniowo)
  • Kartę Multisport
  • Prywatną opiekę medyczną w PZU Życie

Opieka lekarska

Szukasz pracy jako Frontend Developer

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Frontend Developer w miejscowości: Poznań. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy P&P Solutions Sp. z o.o. lub Aplikuj na oferte pracy Frontend Developer Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Frontend Developer, praca w Poznań dopasowana do Twoich wymagań.P&P Solutions Sp. z o.o. praca.

Informacje o pracodawcy

P&P Solutions Sp. z o.o.

Praca Frontend Developer, Poznań

Inne ogłoszenia pracodawcy

iOS Developer

Szczecin, zachodniopomorskie

Product Owner

Warszawa, mazowieckie

zdalnie, mazowieckie

Senior Node Developer

Praca w mieście

Warszawa 3372
Wrocław 1370
Kraków 1357
Katowice 908
Poznań 694
Gdańsk 550