Python Developer (zdalnie) NBCR Sp. z o.o.

  • Poznań, wielkopolskie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: wielkopolskie
  • Branża:
  • Kraj: Polska

NBCR Sp. z o.o. to firma o ugruntowanej pozycji na rynku specjalizująca się w rekrutacji specjalistów z branży IT (Certyfikat nr 14492). Od kilkunastu lat pomagamy naszym Klientom w dostarczaniu wysoko wykwalifikowanej kadry specjalistów dzięki czemu Oni mogą stabilnie działać i się rozwijać, a my im towarzyszyć jako rzetelny partner.

Zadania:

Praca nad zaawansowanym projektem z zakresu sztucznej inteligencji/ AI i uczenia maszynowego.

  • Projektowanie i implementacja warstwy backendowej w Pythonie
  • Tworzenie warstwy frontendowej z użyciem React.JS / HTML / CSS
  • Projektowanie, tworzenie, integracja i zarządzanie bazami danych
  • Projektowanie i integracja API
  • Ustawienie zabezpieczeń i zapobieganie włamaniom
  • Raportowanie - generowanie analiz i statystyk
  • Optymalizacja aplikacji pod kątem szybkości i skalowalności
  • Projektowanie i wdrażanie rozwiązań do przechowywania danych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Od 2,5 lat komercyjnego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w następujących technologiach: Python + React.JS / HTML / CSS
  • Doświadczenie w tworzeniu i zarządzaniu bazami danych (SQL and NoSQL)
  • Doświadczenie z RESTful / Microservices / Web Services
  • Doświadczenie z CI / CD
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (B2)

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy z AI/SaaS
  • Doświadczenie z Kafka / RabbitMQ
  • Doświadczenie w pracy z GCP / Azure / AWS

Oferujemy:

  • Zatrudnienie bezpośrednio rzez Klienta NBCR
  • Zatrudnienie w ramach kontraktu (ew. umowa o pracę)
  • Nastawienie na stałą współpracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość pracy 100% zdalnej
  • Koniecznością pojawienia się raz w miesiącu na 2-3 dni w biurze (Wrocław)
  • Pracę przy projektach zw. z AI/ML
  • Pracę nad nowym produktem
  • Zarządzanie zgodnie z metodykami Agile
  • Przyjazna atmosfera
  • Liczne benefity pozapłacowe

Wysokie wynagrodzenie

Szukasz pracy jako Python Developer (zdalnie)

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Python Developer (zdalnie) w miejscowości: Poznań. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy NBCR Sp. z o.o. lub Aplikuj na oferte pracy Python Developer (zdalnie) Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Python Developer (zdalnie), praca w Poznań dopasowana do Twoich wymagań.NBCR Sp. z o.o. praca.

Informacje o pracodawcy

NBCR Sp. z o.o.

Praca Python Developer (zdalnie), Poznań

Inne ogłoszenia pracodawcy

Senior Ruby on Rails Developer

Poznań, wielkopolskie

Junior C++ Developer

Wrocław, dolnośląskie

Kraków, małopolskie

Praca w mieście

Warszawa 2230
Kraków 941
Wrocław 940
Katowice 660
Poznań 421
Gdańsk 340