PHP Developer Teamquest

  • Warszawa, mazowieckie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: mazowieckie
  • Branża:
  • Kraj: Polska

Nasz Klient należy do notowanej na NewConnect, dynamicznie rozwijającej się Grupy Finansowej nadzorowanej przez KNF i pełni funkcję spółki holdingowej dla kluczowych Spółek z Grupy Kapitałowej, mając za wspólny cel wyznaczanie nowych standardów kompleksowej obsługi firm w zakresie zarządzania finansami przedsiębiorstw. Świadczy usługi wymiany walut dla firm za pośrednictwem funkcjonalnej platformy on-line.

Wymagania stawiane kandydatom

  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie w PHP OOP
  • Dobra znajomość relacyjnych baz danych (MySql)
  • Dobra znajomość framework'a Yii (Yii2)
  • Znajomość systemu kontroli wersji GIT
  • Umiejętność pisania testów automatycznych

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość Node.js, Socket.io

Nasza oferta

  • Pakiet szkoleń wprowadzających
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Dołączenie do niewielkiego, 3 osobowego zespołu
  • Na czas Covid19 praca CAŁKOWICIE ZDALNA (po Covid możliwość pracy w biurze, hybrydowo lub zdalnie)
  • Wdrożenie w tej chwili odbywa się albo całkowicie zdalnie albo hybrydowo 2 dni w biurze, w zależności od poziomu samodzielności
  • Biuro w samym centrum Warszawy z dużą jadalnią
  • Karta FitProfit
  • Ubezpieczenie medyczne

Obowiązki:

  • Rozwój oprogramowania Platformy Wymiany Walut Online
  • Tworzenie testów automatycznych
  • Dokumentowanie kodu

Wysokie wynagrodzenie

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

Szukasz pracy jako PHP Developer

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: PHP Developer w miejscowości: Warszawa. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub Aplikuj na oferte pracy PHP Developer Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko PHP Developer, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca.

Informacje o pracodawcy

Teamquest

Praca PHP Developer, Warszawa

Praca w mieście

Warszawa 2230
Kraków 941
Wrocław 940
Katowice 660
Poznań 421
Gdańsk 340