Administrator baz danych Oracle (100% zdalnie) Cyclad Sp. z o.o.

  • Białystok, podlaskie

W Cyclad współpracujemy z najlepszymi międzynarodowymi firmami IT, aby zwiększyć ich potencjał w dostarczaniu wyjątkowych, najnowocześniejszych technologii, które kształtują świat przyszłości. Aktualnie poszukujemy Administratora Baz Danych Oracle dla jednego z liderów firm konsultingowych IT.

Informacje o projekcie:

  • Praca zdalna: 100%, możliwe okazjonalne wizyty w siedzibie firmy (Kraków, Warszawa).
  • Godziny pracy: godziny biznesowe, 8 h dziennie, pon-pt (8-16,9-17, możliwe inne w zależności od dyspozycyjności kandydata).
  • Czas trwania projektu: stała współpraca
  • Język angielski: B2
  • Budżet: 14 000 - 18 000 PLN netto +VAT /m-c (26 dni płatnego urlopu)

Obowiązki:

  • Administracja systemami, w tym:
    a. analiza logów i reagowanie na zdarzenia systemowe w nich rejestrowane,
    b. podejmowanie działań zapobiegających powstawaniu awarii,
    c. usuwanie występujących awarii,
    d. automatyzacja procesów utrzymaniowych.
  • Przygotowanie planów wdrożenia oraz wdrażanie nowych wersji oprogramowania, nowych opcji oraz nowych technologii bazodanowych.
  • Monitorowanie dostępności, wydajności, pojemności, efektywności działania środowisk bazodanowych.
  • Rekomendowanie zmian/optymalizacji architektury/ procedur.

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia we wdrażaniu, utrzymaniu i rozwijaniu systemów bazodanowych
  • Znajomość baz danych Oracle w wersjach 11g-21c.3.
  • Doświadczenie w pracy z technologiami HA/DR: RAC, ASM, Data Guard, SE2HA, Grid
  • Znajomość metodyk i narzędzi do optymalizacji baz danych: Statspack, Diagnostics & Tuning Pack.
  • Doświadczenie w pracy z Oracle Enterprise Manager Cloud Control.
  • Dobra znajomość języka angielskiego w stopniu minimum B2.

Mile widziane:

  • Znajomość rozwiązań z rodziny Engineered Systems, Oracle GoldenGate.
  • Znajomość innych baz danych: PostgreSQL, MS SQL, mySQL.
  • Certyfikaty:Oracle Certified Professional

Oferujemy:

  • Stabilną, długoterminową formę współpracy (B2B/UoP)
  • Praca w zgranym zespole inżynierów
  • Przyjazną atmosferę, brak dress-code-u
  • Stabilne zatrudnienie
  • Płatne urlopy (26 dni)
  • Ciekawe projekty
  • Oferujemy work-life balance i pracę zdalną do 95%. Możliwe okazjonalne wizyty w siedzibie
    firmy (Kraków, Warszawa).

Szukasz pracy jako Administrator baz danych Oracle (100% zdalnie)

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Administrator baz danych Oracle (100% zdalnie) w miejscowości: Białystok. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy Cyclad Sp. z o.o. lub Aplikuj na oferte pracy Administrator baz danych Oracle (100% zdalnie) Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Administrator baz danych Oracle (100% zdalnie), praca w Białystok dopasowana do Twoich wymagań.Cyclad Sp. z o.o. praca.

Informacje o pracodawcy

Cyclad Sp. z o.o.

Praca Administrator baz danych Oracle (100% zdalnie), Białystok

Inne ogłoszenia pracodawcy

Senior database developer

Białystok, podlaskie

OTC Accountant with French

OTC Accountant with Czech

Praca w mieście

Warszawa 928
Kraków 837
Wrocław 387
Poznań 351
Gdańsk 326
Szczecin 325