Factory IT Support Adecco Poland Sp. z o.o.

  • Wieliczka, małopolskie

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego klienta poszukujemy pracownika na stanowisko Factory IT Support

Zadania:

  • Aktualizowanie SP RNI Operation Site
  • Szkolenie Użytkowników z systemów IT (Key Userów)
  • Warsztaty / szkolenia cyberbezpieczeństwonowe funkcjonalności aplikacj IT Boarders / radzenie sobie z problemami natury IT
  • Wsparcie w regularnych spotkaniach z ITOPS i Regional IT Leader, przygotowanie bieżących eskalacji od Key Userów, wypracowanie rozwiązań
  • Organizacja standardów operatorskich stanowisk komputerowych na fabryce
  • Inwentaryzacje
  • Audyty kont wewnętrznych
  • Wykonywanie czynności zawartych w procedurach serwisowych sprzętu IT
  • Przygotowanie i przeprowadzanie testów DRP
  • Wsparcie w budowie agendy Digital dla fabryki (power BI i integracja nowych systemów)
  • Zarządznie urządzeniami produkcyjnymi (instalacja nowych urządzeń jak IPady, zarządzanie zgłoszeniami, i bieżące 'śledzenie' tych aktywności)
  • Wsparcie Inżyniera ds. IT podczas zatrzymań fabryki w bieżących aktywnościach serwisowych IT
  • Wsparcie fabryki w realizacji projektów pod kątem IT.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (informatyczne/techniczne lub w trakcie studiów)
  • Angielski na poziomie B2
  • Wiedza techniczna
  • Zdolności komunikacyjne
  • Nastawienie na działanie
  • Mile widziane doświadczenie na takim stanowisku

Oferujemy:

  • umowa o prace tymczasową z możliwością przejścia na umowę o pracę bezpośrednio u klienta
  • stawka uzależniona od doświadczenia
  • możliwość pracy zdalnej po okresie próbnym
  • dostęp do szerokiego wachlarza dodatkowych benefitów poza płacowych

Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Szukasz pracy jako Factory IT Support

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Factory IT Support w miejscowości: Wieliczka. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy Adecco Poland Sp. z o.o. lub Aplikuj na oferte pracy Factory IT Support Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Factory IT Support, praca w Wieliczka dopasowana do Twoich wymagań.Adecco Poland Sp. z o.o. praca.

Informacje o pracodawcy

Adecco Poland Sp. z o.o.

Praca Factory IT Support, Wieliczka

Inne ogłoszenia pracodawcy

Factory IT Support

Niepołomice, małopolskie

Kraków, małopolskie

Tarnów, małopolskie

Brzesko, małopolskie

GRC Compliance & Risk

Wieliczka, małopolskie

Praca w mieście

Warszawa 928
Kraków 837
Wrocław 387
Poznań 351
Gdańsk 326
Szczecin 325