Wyszukaj spośród 20268 ogłoszeń o pracę

Analityk Biznesowo-Systemowy P&P Solutions Sp. z o.o.

  • Wrocław, dolnośląskie
  • 11-09-2023 , do końca 200 dni

Do długofalowej współpracy poszukuję specjalisty na stanowisko Analityka Biznesowo - Systemowego dla naszego klienta z branży lotniczej.
???? Stawka: do 1200 PLN netto / MD + VAT przy współpracy B2B
???? Tryb pracy: hybrydowa z Warszawy

Oczekiwania:
- Doświadczenie pracy w IT min. 5 lat, w tym min. 3 lata w na stanowisku analityka
- Doświadczenie jako analityk w projektach wdrożeń lub integracji dużych systemów informatycznych
- Umiejętności analityczne w zakresie analizowania potrzeb i wymagań biznesowych klientów oraz znajomość zasad analizy biznesowej, funkcjonalnej i systemowej
- Znajomość języka angielskiego na poziomie C1
- Znajomość narzędzia Jira oraz Confluence
- Bardzo dobra praktyczna znajomość jednej z notacji UML, Archimate, BPMN
- Znajomość zagadnień związanych z architekturą korporacyjną
- Umiejętność stosowania kompleksowego podejścia do projektowania, planowania i implementacji architektury korporacyjnej.

Zadania:
- Opracowywanie koncepcji architektury rozwiązania dla zagadnienia biznesowego w systemach projektowanych przez Zamawiającego
- Proponowanie zmian w istniejącym procesie zarządzania wymaganiami celem osiągnięcia wydajniejszego sposobu pozyskiwania oraz analizowania wymagań biznesowych, użytkownika oraz systemowych
- Zarządzanie wymaganiami biznesowymi, nadzorowanie przestrzegania zasad ładu architektonicznego dla danej nowej funkcjonalności w projekcie,
- Weryfikacja zmian w projekcie i rozwoju systemu pod kątem spójności i zgodności z architekturą biznesową
- Współpraca z przyszłymi użytkownikami systemu, kierownikami projektów IT i dostawcami zewnętrznymi w celu zrozumienia potrzeb i zaprojektowania elastycznych i optymalnych kosztowo rozwiązań systemowych
- Zbieranie i definiowanie wymagań funkcjonalnych oraz niefunkcjonalnych systemów w oparciu o analizę wymagań biznesowych oraz współpracę z interesariuszami
- Analiza i definiowanie wymagań użytkowników na podstawie wielu źródeł informacji (zgłoszenia użytkowników, zachowanie obecnie wykorzystywanego systemu, specyfikacja obecnie wykorzystywanych systemów)
- Merytoryczne wspieranie zespołu testerów podczas tworzenia planu oraz wykonywania testów
- Identyfikowanie i zarządzanie czynnikami ryzyka związanymi z przyjętą architekturą i technologią projektowanych systemów

Oferujemy:
- Przelew w wygodnej formie (bez split payment)
- Krótki, 14 dniowy termin płatności faktury
- Zaangażowanie w pełnym wymiarze czasu pracy (40 godz. tygodniowo)
- Kafeterię MyBenefit
- Prywatną opiekę medyczną w Medicover

Prosimy o zamieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prawidłowej realizacji procesów rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1979 (Dz.U. nr 133, poz. 883).

Szukasz pracy jako Analityk Biznesowo-Systemowy

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Analityk Biznesowo-Systemowy w miejscowości: Wrocław. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy P&P Solutions Sp. z o.o. lub Aplikuj na oferte pracy Analityk Biznesowo-Systemowy Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Analityk Biznesowo-Systemowy, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.P&P Solutions Sp. z o.o. praca.

Informacje o pracodawcy

P&P Solutions Sp. z o.o.

Praca Analityk Biznesowo-Systemowy, Wrocław

Oferta jest ważna jeszcze 200 dni

Inne ogłoszenia pracodawcy

DevOps AWS

Wrocław, dolnośląskie

Analityk biznesowo-systemowy

Tester Automatyzujący

QA with Python

Full-stack Developer

Praca w mieście

Warszawa 928
Kraków 837
Wrocław 387
Poznań 351
Gdańsk 326
Szczecin 325
Zobacz więcej