Cisco Systems Implementation Engineer L.M. Group Poland Sp. z o.o.

  • Radom, mazowieckie

Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku oraz we Wrocławiu.

Dla naszego klienta, zajmującym się usługami dostawy rozwiązań teleinformatycznych poszukujemy Cisco Systems Implementation Engineer.

Twoje zadania:

  • Szukanie potencjalnych możliwości w wymienionych dziedzinach, a następnie ich realizacja i optymalizacja;
  • Doradztwo i szkolenia użytkowników końcowych w zakresie codziennej administracji wdrożonych produktów.
  • Wdrażanie rozwiązań opartych na technologiach Cisco;
  • Zapewnienie ciągłego rozwoju kompetencji i umiejętności pracowników firmy w dziedzinie technologii IT;
  • Aktywne uczestnictwo we wdrażaniu zasad ochrony informacji i podejmowanie działań na rzecz zwiększenia bezpieczeństwa informatycznego;
  • Tworzenie i określanie specyfikacji dla nowych rozwiązań technicznych poprzez analizę już istniejących rozwiązań; Kierowanie projektami.

Wymagania:

  • Umiejętność podejmowania decyzji i budowania relacji w ramach projektów.
  • Wyższe wykształcenie (preferowane kierunki: Informatyka, Robotyka, Mechatronika).
  • Preferowane umiejętności to praca pod presją czasu oraz umiejętności analityczne.
  • Posiadanie certyfikatu CCNP lub CCNA.
  • Zaawansowany poziom języka angielskiego, obejmujący także język techniczny.
  • 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.

Nasz klient oferuje:

  • Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego;
  • Pracę hybrydową (9 - 10 dni na miesiąc w biurze);
  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe;
  • Elastyczny czas pracy;

Szukasz pracy jako Cisco Systems Implementation Engineer

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Cisco Systems Implementation Engineer w miejscowości: Radom. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy L.M. Group Poland Sp. z o.o. lub Aplikuj na oferte pracy Cisco Systems Implementation Engineer Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Cisco Systems Implementation Engineer, praca w Radom dopasowana do Twoich wymagań.L.M. Group Poland Sp. z o.o. praca.

Informacje o pracodawcy

L.M. Group Poland Sp. z o.o.

Praca Cisco Systems Implementation Engineer, Radom

Inne ogłoszenia pracodawcy

Cisco Network Engineer

Radom, mazowieckie

Cisco Deployment Specialist

Praca w mieście

Warszawa 928
Kraków 837
Wrocław 387
Poznań 351
Gdańsk 326
Szczecin 325