Analityk IT P&P Solutions Sp. z o.o.

  • Poznań, wielkopolskie

Dla naszego klienta z sektora publicznego poszukujemy Analityka IT.

Stanowisko obejmuje świadczenie kompleksowych usług w zakresie wdrażania nowego systemu do planowania i rozliczania czasu pracy.

Stawka: do 160 PLN netto/h +VAT przy współpracy B2B
Tryb pracy: 100% zdalnie
Współpraca na około 2 lata, 30-40 godzin tygodniowo

Zakres obowiązków:

  • Identyfikacja potrzeb i wymagań przyszłych użytkowników Programu do planowania i rozliczania czasu pracy pracowników oraz weryfikacja i uzupełnienie wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych programu do rozliczania czasu pracy, tak aby w optymalny sposób wspierał on realizację celów biznesowych firmy;
  • Wsparcie w testach i bieżące konsultacje w kontekście wdrażanego oprogramowania;
  • Współpraca z zespołem Zamawiającego (zespół projektowy oraz administratorzy IT, zespół utrzymania infrastruktury) i zewnętrznym Wykonawcą, który dostosuje i wdroży Program do planowania i rozliczania czasu pracy pracowników;
  • Tworzenie diagramów i map procesów biznesowych oraz przypadków użycia. Propozycje optymalizacji dla tych procesów;
  • W trakcie dokumentowania wymagań i procesów współpraca z Kluczowymi Użytkownikami i konsultacja z IT oraz Zewnętrznym Wykonawcą;
  • Współpraca wspólnie z Zamawiającym i Wykonawcą podczas opracowywania Koncepcji przyszłego Systemu;
  • Identyfikacja koniecznych działań i modyfikacji w istniejących systemach IT - projekt interfejsów;
  • Przeprowadzanie analiz RODO (analiza ryzyka, DPIA, weryfikacje powierzeń, zapewnienie realizacji i domyślnej ochrony danych);
  • Realizacja i dokumentowanie testów wdrożonej aplikacji.

Wymagania:

  • Znajomość prawa pracy i zagadnień związanych z planowaniem i rozliczaniem czasu pracy;
    Doświadczenie w prowadzeniu analiz przedwdrożeniowych, w kontekście wytwarzania oprogramowania planującego i rozliczającego czas pracy;
    Doświadczenie w pracy na stanowisku analityka IT;
  • Znajomość i doświadczenie w zakresie realizacji zasad privacy by design and privacy by default, w kontekście przeprowadzania analiz ryzyka bezpieczeństwa oraz ocen skutków przetwarzania;
  • Doświadczenie w projektowaniu i optymalizacji procesów wytwarzania oprogramowania przy zachowaniu realizacji norm bezpieczeństwa, w tym RODO;
  • Doświadczenie w implementacji procesu wytwarzania oprogramowania SDLC, zgodnie z wymaganiami NIST;
  • Doświadczenie przy modelowaniu procesów (w tym znajomość notacji BPMN);
  • Doświadczenie w opracowywaniu specyfikacji technicznej dla oprogramowania.

Oferujemy:

  • Przelew w wygodnej formie (bez split payment);
  • Krótki, 14 dniowy termin płatności faktury;
  • Kafeterię MyBenefit (Multisport);
  • Prywatną opiekę medyczną w Medicover.

Szukasz pracy jako Analityk IT

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Analityk IT w miejscowości: Poznań. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy P&P Solutions Sp. z o.o. lub Aplikuj na oferte pracy Analityk IT Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Analityk IT, praca w Poznań dopasowana do Twoich wymagań.P&P Solutions Sp. z o.o. praca.

Informacje o pracodawcy

P&P Solutions Sp. z o.o.

Praca Analityk IT, Poznań

Inne ogłoszenia pracodawcy

Senior QA Automation Engineer

Poznań, wielkopolskie

Junior Java Developer

Scala Developer

Starszy Konsultant

Praca w mieście

Warszawa 928
Kraków 837
Wrocław 387
Poznań 351
Gdańsk 326
Szczecin 325