React Native Developer GRH Polska

  • Lublin, lubelskie

Software house specjalizujący się w:

  • Tworzeniu serwisów internetowych, które są efektywne i atrakcyjne dla oka
  • Projektowaniu zaawansowanych aplikacji mobilnych na systemy iOS i Android
  • Dostarczaniu szytych na miarę rozwiązań IT, które zmieniają oblicze biznesu

POSZUKUJE:

React Native Developer -- 2 etaty

Miejsce pracy: Lublin

Opis stanowiska pracy

  • Tworzenie nowych oraz  rozbudowa o nowe funkcjonalności istniejących aplikacji
  • Tworzenie aplikacji mobilnych w oparciu o technologie hybrydowe

Wymagania stawiane kandydatom

  • Posiadasz min. roczne doświadczenie związane z tworzeniem aplikacji mobilnych opartych o framework React Native
  • Znasz React Native, React, JavaScript, ES6, TypeScript, Async / Await
  • Nie są Ci obce Build tools / Package manager (np. webpack, npm) oraz Websocket / REST API
  • Wzorce projektowe oraz System kontroli wersji (GIT, SVN, itp.) nie mają przed Tobą tajemnic
  • Twój j. angielski jest na poziomie min. B2

Nasza oferta

  • Pracę w 11 - 12 osobowym zespole programistów (Python, PHP, React, React Native – firma nie jest korporacją, liczy się dla nich człowiek :)
  • Pracodawcę bez korporacyjnych nawyków (firma składa się z 20 osób)
  • Pracę stacjonarną w elastycznych godzinach (firma pracuje w godzinach  6:00 – 18:00), od poniedziałku do piątku
  • Umowę o pracę / Umowę zlecenie  lub B2B (zależne od twoich preferencji)
  • Wynagrodzenie podstawowe dostosowane do posiadanego doświadczenia i umiejętności: 4 000 - 12 00 netto (5 500 – 17 000 zł brutto) -  UoP/UZ oraz adekwatnie do tego B2B
  • Stanowisko pracy wyposażone w dogodny dla Ciebie sprzęt sprzyjający komfortowi pracy
  • Pracę przy wymagających projektach łączących różny zakres technologii (projekty międzynarodowe oraz krajowe)
  • Szkolenia poszerzające kompetencje

Elastyczne godziny pracy

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".

Szukasz pracy jako React Native Developer

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: React Native Developer w miejscowości: Lublin. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy GRH Polska lub Aplikuj na oferte pracy React Native Developer Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko React Native Developer, praca w Lublin dopasowana do Twoich wymagań.GRH Polska praca.

Informacje o pracodawcy

GRH Polska

Praca React Native Developer, Lublin

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Kamil Kaszycki

k.kaszycki@grhpolska.com

501 726 511

KRAZ: 16998

Inne ogłoszenia pracodawcy

Python Developer

Lublin, lubelskie

React Native Developer

Praca w mieście

Warszawa 2683
Wrocław 1160
Kraków 1105
Katowice 772
Poznań 551
Łódź 412