Analityk Biznesowo-Systemowy P&P Solutions Sp. z o.o.

  • Poznań, wielkopolskie

Dla naszego klienta z branży medialnej szukam analityka biznesowo-systemowego, który miał okazję pracować w przeszłości z SAPem (przede wszystkim modułem finansowym lub HR).

???? Stawka: do 800 PLN/MD netto na B2B
???? Praca zdalna

Do wdrożenia jest kilka projektów i rozwiązań, m.in.:
- Kompleksowy system Podróży służbowych
- System faktur ustrukturalizowanych KSeF
- Narzędzia do inteligentnego rozpoznawania tekstu OCR
- Kompleksowa cyfryzacja dokumentacji kadrowej pracowników (e-Teczka)

Zadania:
- Zbieranie i uszczegóławianie wymagań
- Analiza biznesowa
- Analiza obecnego rozwiązania i konfrontowanie wyników z klientem biznesowym
- Współpraca z zespołami wdrożeniowymi
- Przeprowadzanie szkoleń i demonstracji dla biznesu
- Wsparcie w procesie odbierania prac od Wykonawców

Oczekiwania:
- Bardzo dobry warsztat analityczny oraz doświadczenie w projektach wdrożeniowych związanych z SAP w obszarze finansów
- Umiejętność pracy z klientem biznesowym,
- Umiejętność wypracowywania i kreowania rozwiązań systemowych
- Umiejętność pracy w zespole wewnętrznym wytwarzającym i wdrażającym oprogramowanie w sposób zwinny
- Doświadczenie w opracowywaniu przypadków użycia i historyjek
- Doświadczenie w projektowaniu ekranów
- Doświadczenie w modelowaniu procesów biznesowych
- Doświadczenie w projektowaniu modelu dziedziny
- Doświadczenie w pracy z JIRA i Confluence
- Doświadczenie w pracy z EA
- Znajomość SCRUM

Oferujemy:
- Zaangażowanie w pełnym wymiarze czasu pracy (40 godz. tygodniowo)
- Przelew w wygodnej formie (bez split payment)
- Krótki, 14 dniowy termin płatności faktury
- Kafeterię MyBenefit (Multisport)
- Prywatną opiekę medyczną w Medicover

Szukasz pracy jako Analityk Biznesowo-Systemowy

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Analityk Biznesowo-Systemowy w miejscowości: Poznań. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy P&P Solutions Sp. z o.o. lub Aplikuj na oferte pracy Analityk Biznesowo-Systemowy Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Analityk Biznesowo-Systemowy, praca w Poznań dopasowana do Twoich wymagań.P&P Solutions Sp. z o.o. praca.

Informacje o pracodawcy

P&P Solutions Sp. z o.o.

Praca Analityk Biznesowo-Systemowy, Poznań

Inne ogłoszenia pracodawcy

Starszy Tester Automatyzujący

Poznań, wielkopolskie

Analityk Biznesowo - Systemowy

Scala Developer

Analityk Biznesowy

Praca w mieście

Warszawa 928
Kraków 837
Wrocław 387
Poznań 351
Gdańsk 326
Szczecin 325