Fullstack Developer (C# i Angular) Grafton Recruitment Sp. z o.o.

  • Bielsko-Biała, śląskie

Wynagrodzenie: 10000 - 13000 PLN

Dla naszego Klienta, który niedawno otworzył biuro w Bielsku-Białej poszukujemy osób gotowych podjąć wyzwanie dołączenia do zespołu rozwijającego kluczowy dla organizacji produkt.
Stanowisko: Fullstack Developer

Obowiązki:

  • projektowanie i rozwijanie aplikacji
  • wdrażanie nowych funkcji produktu zgodnie ze specyfikacjami i wymogami klientów
  • rozwiazywanie problemów zgłaszanych przez klientów

Wymagania:

  • minimum2 lata doświadczenia w programowaniu w technologiach .NET, C#, Javascript i Angular
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Korzyści:

  • możliwość pracy w oparciu o umowę o prace lub B2B
  • możliwość częściowej pracy zdalnej po okresie wdrożenia
  • elastyczne godziny pracy
  • kurs języka angielskiego w biurze
  • prywatna opieka medyczna, karta multisport, ubezpieczenie na życie
  • bezpłatny parking

Elastyczne godziny pracy

Szukasz pracy jako Fullstack Developer (C# i Angular)

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Fullstack Developer (C# i Angular) w miejscowości: Bielsko-Biała. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy Grafton Recruitment Sp. z o.o. lub Aplikuj na oferte pracy Fullstack Developer (C# i Angular) Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Fullstack Developer (C# i Angular), praca w Bielsko-Biała dopasowana do Twoich wymagań.Grafton Recruitment Sp. z o.o. praca.

Informacje o pracodawcy

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Praca Fullstack Developer (C# i Angular), Bielsko-Biała

Inne ogłoszenia pracodawcy

QA- Tester Manualny (UoP/B2B)

Kraków, małopolskie

Junior NET Developer

Backend Developer @ Selleo

Bielsko-Biała, śląskie

Junior Python Developer @ SoftKraft

Praca w mieście

Warszawa 2785
Wrocław 1207
Kraków 1167
Katowice 812
Poznań 592
Gdańsk 450