Wyszukaj spośród 18139 ogłoszeń o pracę

FRONTEND DEVELOPER Stokrotka Sp. z o. o.

 • Lublin, lubelskie
 • 26-02-2021 , do końca 8 dni

Jesteśmy siecią handlową obecną na polskim rynku od ponad 25 lat. Mamy sieć ponad 680 sklepów spożywczych w całej Polsce oraz własne magazyny logistyczne. Wypracowaliśmy pozycję jednego z liderów branży detalicznej i nadal dynamicznie się rozwijamy.

Budujemy zespół doświadczonych specjalistów, który będzie odpowiedzialny za realizację projektów dotyczących branży FMCG. Rozwijamy różnorodne aplikacje wspomagające prace naszej sieci.

Jeśli chcesz brać udział w transformacji architektury oprogramowania i tworzeniu nowych produktów, dołącz do naszego zespołu!

Z nami zyskasz:

 • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
 • Możliwość rozwoju zawodowego we współpracy z najlepszymi specjalistami,
 • Pracę w międzynarodowym środowisku,
 • Stabilne zatrudnienie,
 • Pakiet benefitów socjalnych – czuj się z nami dobrze!

Czego oczekujemy:

 • Co najmniej 3-letniego komercyjnego doświadczenia na stanowisku Java Frontend Developer,
 • Uczestnictwa w co najmniej 3 projektach w roli Java Frontend Developer,
 • Bardzo dobrej znajomości Java 8/11,
 • Praktycznej znajomości React, Angular, Vue,
 • Bardzo dobrej znajomości wzorców projektowych,
 • Praktycznej znajomości architektury mikro serwisów w warstwie frontend.

 


Przyjazna atmosfera

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".


Szukasz pracy jako FRONTEND DEVELOPER

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: FRONTEND DEVELOPER w miejscowości: Lublin. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy Stokrotka Sp. z o. o. lub Aplikuj na oferte pracy FRONTEND DEVELOPER Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko FRONTEND DEVELOPER, praca w Lublin dopasowana do Twoich wymagań.Stokrotka Sp. z o. o. praca.

Informacje o pracodawcy


Stokrotka Sp. z o. o.


Praca FRONTEND DEVELOPER, Lublin


Oferta jest ważna jeszcze 8 dni

Aplikuj teraz

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Dział Rekrutacji

rekrutacja@stokrotka.pl

502004314

Inne ogłoszenia pracodawcy

BACKEND DEVELOPER

Lublin, lubelskie


Mobile Developer

Lublin, lubelskie


FULL STACK DEVELOPER

Lublin, lubelskie


KIEROWNIK PROJEKTÓW ICT

Lublin, lubelskie


Praca w mieście

Warszawa 2531
Wrocław 1081
Kraków 1060
Katowice 729
Poznań 510
Łódź 389
Zobacz więcej