Dynamics 365 Developer Cyclad Sp. z o.o.

  • zdalnie, mazowieckie

W Cyclad współpracujemy z najlepszymi międzynarodowymi firmami IT, aby zwiększyć ich potencjał w dostarczaniu wyjątkowych, najnowocześniejszych technologii, które kształtują świat przyszłości. Aktualnie dla jednej z wiodących firm technologicznych, poszukujemy specjalisty, który dołączy do projektu dla klienta z branży finansowej.

Informacje o projekcie:

  • Branża: IT/ finanse
  • Lokalizacja: Gliwice lub zdalnie
  • Obszar projektu: rozwój Dynamics 365 CE
  • Praca zdalna: tak, 100% praca zdalna
  • Czas trwania projektu: stała współpraca
  • Języki angielski: B2
  • Wynagrodzenie: 85 - 135 zł / godzinę na B2B w zależności od doświadczenia lub UoP

Opis stanowiska:

  • Realizacja projektu dla klienta z branży finansowej
  • Rozwój systemu Microsoft Dynamics 365 CE
  • Tworzenie nowych rozwiązań biznesowych w oparciu o system Microsoft Dynamics 365
  • Dostosowywanie oprogramowania systemu Microsoft Dynamics 365 do wymagań Klienta
  • Współpraca z BA oraz liderami technicznymi w środowisku międzynarodowym

Wymagania:

  • 5 lat doświadczenia w obszarze Dynamics CRM
  • Doświadczenie w programowaniu w C#/ .NET
  • Wiedza z obszaru programowania aplikacji webowych (ASP.NET MVC, Web API, JS Framworks: Angular/ React)
  • Doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań dedykowanych dla klientów z wykorzystaniem technologii Microsoft
  • Mile widziane doświadczenie w środowisku chmurowym np. Azure
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego (B2)

Oferujemy:

  • Stałą umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Stabilne projekty międzynarodowe i zróżnicowane środowisko pracy
  • Opiekę medyczna Medicover
  • Kartę MultiSport
  • Budżet rozwojowy
  • Bezpłatne konwersacje językowe raz w tygodniu
  • Dostęp do firmowej biblioteki
  • Punkt przedszkolny (częściowo finansowany)
  • Darmowy parking
  • Dofinansowanie do sprzętu komputerowego
  • Budżet integracyjny
  • Wsparcie zainteresowań

Wysokie wynagrodzenie

Szukasz pracy jako Dynamics 365 Developer

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Dynamics 365 Developer w miejscowości: zdalnie. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy Cyclad Sp. z o.o. lub Aplikuj na oferte pracy Dynamics 365 Developer Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Dynamics 365 Developer, praca w zdalnie dopasowana do Twoich wymagań.Cyclad Sp. z o.o. praca.

Informacje o pracodawcy

Cyclad Sp. z o.o.

Praca Dynamics 365 Developer, zdalnie

Inne ogłoszenia pracodawcy

Dynamics 365 Developer

zdalnie, mazowieckie

Java Developer

Warszawa, mazowieckie

AWS Cloud Architect

Praca w mieście

Warszawa 2683
Wrocław 1160
Kraków 1105
Katowice 772
Poznań 551
Łódź 412