Kierownik Projektu Wdrożeniowego ERP IFS Business Bridge Group Sp. z o.o.

  • Kraków, małopolskie
    Kraków, małopolskie
  • 14-03-2021 , do końca 9 dni
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: małopolskie
  • Branża:
  • Kraj: Polska

Firma Business Bridge Group Sp. z o. o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Obecnie poszukujemy dla naszego klienta - producenta z branży instalacyjnej - osoby do pracy na stanowisku: Kierownik Projektu Wdrożeniowego ERP IFS

Twoje zadania na tym stanowisku pracy:

  • kompleksowe zarządzanie i nadzór nad wdrażaniem systemów ERP IFS poprzez rozplanowanie, implementację, kontrolowanie procesów wdrażania systemów w Grupie, w celu spełnienia wymogów biznesowych projektu,
  • ścisła współpraca z kluczowymi użytkownikami oraz Działami IT w celu nadzorowania wszystkich faz cyklu życia projektów,
  • zapewnienie realizacji zobowiązań w uzgodnionym terminie, kosztach i parametrach jakościowych, a także zarządzanie ryzykiem skutków operacyjnych w projekcie,
  • kontrolowanie budżetu projektu, harmonogramu, zasobów, a także koordynowanie przygotowywania dokumentacji wdrożeniowej projektów,
  • pełnienie roli eksperta merytorycznego, w tym proponowanie zmian, działań naprawczych, w obszarach wymagających poprawy,
  • przygotowywanie okresowych raportów o stanie projektów bezpośrednio do Kierownika Grupy IT.

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

  • posiadasz wykształcenie wyższe kierunkowe (informatyka, inżynieria oprogramowania/systemów lub pokrewna związana z technologią),
  • masz certyfikat PMI - atut mile widziany,
  • komunikujesz się w języku angielskim na poziomie B2,
  • masz min. 5 letnie doświadczenie we wdrażaniu IFS w organizacjach międzynarodowych,
  • możesz pochwalić się obszerną znajomością procesów biznesowych, a także silnym zrozumieniem operacji biznesowych zachodzących w organizacji,
  • posiadasz doświadczenie w przeglądaniu analiz biznesowych, dokumentacji i usprawniania procesów,
  • znasz się w praktyce na zarządzaniu projektami, w tym również na koordynacji pracy zespołów projektowych,
  • cechują Cię: bardzo dobre umiejętności interpersonalne, komunikacyjne (zarówno ustne jak i pisemne),
  • jesteś osobą ambitną, kreatywną, nastawioną na wprowadzanie innowacyjnych zmian w organizacji,
  • potrafisz pracować z różnorodnymi grupami pracowników i rozwiązywać problemy w sposób dojrzały i mądry,
  • posiadasz prawo jazdy kat. 'B',
  • jesteś gotowy do wyjazdów służbowych do innych jednostek w Grupie.

Pracodawca oferuje:

  • ambitną pracę we wdrożeniach systemów IFS w dużej Grupie Kapitałowej,
  • kontrakt B2B na 3 lata po okresie próbnym,
  • atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy,
  • niezbędne narzędzia do pracy (tablet, telefon komórkowy).

Przyjazna atmosfera

Szukasz pracy jako Kierownik Projektu Wdrożeniowego ERP IFS

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Kierownik Projektu Wdrożeniowego ERP IFS w miejscowości: Kraków. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy Business Bridge Group Sp. z o.o. lub Aplikuj na oferte pracy Kierownik Projektu Wdrożeniowego ERP IFS Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Kierownik Projektu Wdrożeniowego ERP IFS, praca w Kraków dopasowana do Twoich wymagań.Business Bridge Group Sp. z o.o. praca.

Informacje o pracodawcy

Business Bridge Group Sp. z o.o.

Praca Kierownik Projektu Wdrożeniowego ERP IFS, Kraków Kraków

Inne ogłoszenia pracodawcy

PHP Developer

Legnica, dolnośląskie

Senior DevOps Engineer

Wrocław, dolnośląskie

.Net developer

Legnica, Polska

Senior QA Engineer

Praca w mieście

Warszawa 2531
Wrocław 1081
Kraków 1060
Katowice 729
Poznań 510
Łódź 389