Wyszukaj spośród 5161 ogłoszeń o pracę

Pracownik działu projektowego - Poznań, atrakcyjne wynagrodzenie! Praca również dla studentów kierunków graficznych! Evie Sp. z o.o.

  • Poznań, wielkopolskie
  • 06-05-2021 , do końca 85 dni

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

Obecnie dla naszego Klienta z branży reklamowej, poszukujemy osób chętnych do podjęcia następującej pracy: Pracownik Działu Projektowego.

Szukasz pracy w dziedzinie projektowania graficznego?

Wspaniale! Sprawdź czym powinieneś/powinnaś wykazać się jako kandydat na to stanowisko! 

Nasze wymagania to: 

  • znajomość grafiki wektorowej;
  • umiejętność obsługi Adobe Illustrator oraz Corel Draw;
  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym.

 

Zainteresowaliśmy Cię? Sprawdź co możesz zyskać dzięki współpracy z nami!

Oferujemy:

  • na początek umowę zlecenie, następnie dajemy Ci możliwość przejścia na umowę bezpośrednio do pracodawcy;
  • atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 21,26 zł brutto, a dla studentów 18,30 zł netto;
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-14:00 oraz 14:00-22:00 –  weekendy spędzamy z bliskimi;
  • szkolenia i rozwój osobisty oraz zawodowy, abyś mógł/mogła piąć się w górę!

 

Dodatkowe Informacje

Czujesz, że to stanowisko idealnie stworzone dla Ciebie? W takim razie wyślij CV zanim inni to zrobią i ciesz się wymarzoną pracą!

Potrzebujesz więcej informacji? Zadzwoń: 503 075 956 lub napisz e.cofta@ksserivce.pl

 

Do zobaczenia w Poznaniu – szczegółowych informacji na temat lokalizacji chętnie udzielimy Ci podczas rozmowy telefonicznej.

 


Elastyczne godziny pracy

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ"”


Szukasz pracy jako Pracownik działu projektowego - Poznań, atrakcyjne wynagrodzenie! Praca również dla studentów kierunków graficznych!

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Pracownik działu projektowego - Poznań, atrakcyjne wynagrodzenie! Praca również dla studentów kierunków graficznych! w miejscowości: Poznań. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy Evie Sp. z o.o. lub Aplikuj na oferte pracy Pracownik działu projektowego - Poznań, atrakcyjne wynagrodzenie! Praca również dla studentów kierunków graficznych! Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik działu projektowego - Poznań, atrakcyjne wynagrodzenie! Praca również dla studentów kierunków graficznych! , praca w Poznań dopasowana do Twoich wymagań.Evie Sp. z o.o. praca.

Informacje o pracodawcy


Evie Sp. z o.o.


Praca Pracownik działu projektowego - Poznań, atrakcyjne wynagrodzenie! Praca również dla studentów kierunków graficznych! , Poznań


Oferta jest ważna jeszcze 85 dni

Aplikuj teraz

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Elżbieta Cofta

e.cofta@ksservice.pl

503075956

KRAZ: 23286

Praca w mieście

Warszawa 3042
Wrocław 1260
Kraków 1226
Katowice 839
Poznań 617
Gdańsk 485
Zobacz więcej