Specjalista ds. Marketingu i Komunikacji P&P Solutions Sp. z o.o.

  • Warszawa, mazowieckie

Projekt dla klienta z obszaru finansowego poszukujemy Specjalisty ds. Marketingu i Komunikacji, który będzie odpowiadać za kompleksową realizację kampanii marketingowych w internecie, w kanałach własnych banku.

Praca zdalna.

Zadania:

  • planowanie kampanii marketingowych,
  • przygotowywanie przekazów,
  • zlecanie do agencji kreatywnej przygotowania banerów i projektów graficznych,
  • odbiór tych prac,
  • uruchamianie kampanii w wewnętrznych kanałach banku (SMS, push, e-mail, itp.),
  • opracowywanie treści stron internetowych i stron docelowych dla kampanii,
  • pomiar efektywności kampanii.

Wymagania:

  • znajomość zasad copywritingu i prostego języka,
  • znajomość zasad prowadzenia kampanii marketingowych,
  • podstawowa znajomość Google Analytics,
  • umiejętność analizy danych i wyciągania wniosków do optymalizacji kampanii.
  • min. 2 lata doświadczenia na tożsamym stanowisku

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie na podstawie kontraktu B2B w zależności od poziomu doświadczenia: do 640 PLN netto za MD
  • Czas trwania projektu min. do maja 2022, z możliwością przedłużenia
  • Zaangażowanie w pełnym wymiarze czasu pracy (40 godz. tygodniowo)
  • Krótki, 14 dniowy termin płatności faktury
  • Kartę Multisport
  • Prywatną opiekę medyczną w PZU Życie

Wysokie wynagrodzenie

Szukasz pracy jako Specjalista ds. Marketingu i Komunikacji

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Specjalista ds. Marketingu i Komunikacji w miejscowości: Warszawa. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy P&P Solutions Sp. z o.o. lub Aplikuj na oferte pracy Specjalista ds. Marketingu i Komunikacji Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. Marketingu i Komunikacji, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.P&P Solutions Sp. z o.o. praca.

Informacje o pracodawcy

P&P Solutions Sp. z o.o.

Praca Specjalista ds. Marketingu i Komunikacji, Warszawa

Inne ogłoszenia pracodawcy

Product Owner

Warszawa, mazowieckie

Administrator systemów UNIX

iOS Developer

zdalnie, mazowieckie

Senior Node Developer

Praca w mieście

Warszawa 3372
Wrocław 1370
Kraków 1357
Katowice 908
Poznań 694
Gdańsk 550