Młodszy Inżynier wdrożeń systemów IT Teamquest

  • Kraków, małopolskie

Nasz Klient to producent oraz integrator rozwiązań teleinformatycznych, umożliwiających wsparcie procesów obsługi Klienta oraz zwiększenie efektywności organizacji. Pracują dla największych organizacji z branży energetycznej, finansowej czy logistyczne.

Wymagania stawiane kandydatom

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, lub w trakcie studiów
  • dobra znajomość Windows Server, MS SQL Server
  • podstawowa znajomość środowiska Linux
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • dobra organizacja pracy, umiejętności pracy w grupie
  • szeroka znajomość zagadnień z branży IT

Dodatkowe atuty:

  • komercyjne doświadczenie na stanowisku Inżyniera wdrożeń lub Administratora Windows
  • znajomość Git/Voip/SIP/RTP/Bash/Powershell/TFS
  • znajomość rozwiązań wirtualizacyjnych (Vmware, Hyper-V)
  • zrozumienie aspektów bezpieczeństwa, monitorowania i wydajności architektury platformy i aplikacji
  • umiejętność zarządzanie zmianą i wersjonowaniem (aplikacja i baza)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
  • prawo jazdy kat. B
  • certyfikaty Microsoft MCSA MCSE, AZ

Nasza oferta

Oferujemy:

  • umowa o pracę/zlecenie lub B2B
  • pracę przy projektach o bardzo dużej rozpoznawalności w Polsce
  • pracę z najnowszymi technologiami
  • miłą atmosferę w doświadczonym zespole
  • elastyczne godziny pracy, możliwość pracy zdalnej
  • dostęp do platformy szkoleniowej
  • uczestnictwo w konferencjach i szkoleniach
  • możliwość korzystania z biblioteki firmowej
  • benefity: Karta multisport, opieka medyczna LuxMed, ubezpieczenie na życie

Obowiązki:

  • udział w projektach wdrożeniowych z zakresu: systemów front office klasy Contact Center wraz zintegrowanym rozwiązaniem IVR oraz wysokowydajną platformą telekomunikacyjną, które są w stanie obsługiwać jednocześnie wiele tysięcy połączeń telefonicznych, dziedzinowych systemy II linii wsparcia (dzienniki zgłoszeń, systemy klasy workflow, etc.) dedykowane dla obsługi różnych branż w obszarze back office, systemów klasy field service management zintegrowanych z systemami dyspozytorskimi, skutecznie wspierających i monitorujących zadania realizowane przez pracowników mobilnych.
  • wsparcie techniczne, merytoryczne Klientów oraz bieżąca pomoc przy obsłudze systemu
  • konfigurowanie systemów operacyjnych,
  • wsparcie powdrożeniowe Użytkowników

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

Szukasz pracy jako Młodszy Inżynier wdrożeń systemów IT

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Młodszy Inżynier wdrożeń systemów IT w miejscowości: Kraków. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub Aplikuj na oferte pracy Młodszy Inżynier wdrożeń systemów IT Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Młodszy Inżynier wdrożeń systemów IT, praca w Kraków dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca.

Informacje o pracodawcy

Teamquest

Praca Młodszy Inżynier wdrożeń systemów IT, Kraków

Praca w mieście

Warszawa 3160
Wrocław 1297
Kraków 1277
Katowice 860
Poznań 653
Gdańsk 512