Ruby on Rails Developer Teamquest

  • Rzeszów, podkarpackie

Nasz klient zapewnia na żądanie najlepsze zespoły programistów do tworzenia produktów technicznych, indywidualnych wykonawców oprogramowania i konsultantów IT. Pomagają start-upom, scale-up i przedsiębiorstwom globalnym na całym świecie w tworzeniu, rozwijaniu i skalowaniu produktów cyfrowych. Szeroka sieć klientów składająca się z setek weteranów technologicznych łączy utalentowanych pracowników, zewnętrznych współpracowników i klientów, którymi są najlepsze firmy programistyczne.

Wymagania stawiane kandydatom

Wymagania:

  • Ponad 3 lata doświadczenia w programowaniu Ruby on Rails, w tym praca z klasycznym frontendem RoR opartym na szablonach
  • Doświadczenie z:
    • aktualną wersją Ruby on Rails
    • zarówno rozpoczynanie projektów od zera, jak i praca z istniejącym kodem
    • tworzenie aplikacji e-commerce
  • Dobra znajomość języka angielskiego (CEFR C1)
  • Doświadczenie w rozumieniu i tworzeniu dokumentacji technicznej oraz prowadzeniu rozmowy z klientami
  • Rozumienie metodologii Scrum (doświadczenie w pracy w środowisku Agile)

Nasza oferta

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę B2B (w tym płatny urlop)
  • Możliwość pracy w 100% zdalnej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne, długotrwałe zatrudnienie
  • Ciekawa tematyka projektu z możliwościami rozwoju

Obowiązki:

  • Projekt to zestaw aplikacji, które sprzedają japońskie produkty w Wielkiej Brytanii i poza nią. Aplikacje są kompletnym rozwiązaniem i zawierają witrynę internetową B2C skierowaną do klientów.
  • Główne aplikacje są napisane w Ruby on Rails i wykorzystują Shopify oraz niektóre usługi zewnętrzne, takie jak Google Analytics, Google Ads, Mailchimp.
  • Aplikacje mobilne są zbudowane za pomocą React Native i Google Cloud Functions (NodeJS) i wykorzystują GraphQL API z głównej aplikacji Ruby on Rails i bazy danych Firestore.
  • Większość aplikacji wymaga konserwacji technicznej (wersje Ruby i Rails są nieco w tyle) i niektórych prac DevOps (będzie dedykowana pomoc DevOps na żądanie).
  • Poszukujemy osoby, która może zaangażować się w projekt w pełnym wymiarze godzin i która zna najlepsze praktyki programistyczne Ruby on Rails na wyciągnięcie ręki.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

Szukasz pracy jako Ruby on Rails Developer

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Ruby on Rails Developer w miejscowości: Rzeszów. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub Aplikuj na oferte pracy Ruby on Rails Developer Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Ruby on Rails Developer, praca w Rzeszów dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca.

Informacje o pracodawcy

Teamquest

Praca Ruby on Rails Developer, Rzeszów

Inne ogłoszenia pracodawcy

Regular Python Developer

Rzeszów, podkarpackie

Regular PHP Developer

Senior DevOps/SysOps

Angular (6) Developer

Praca w mieście

Warszawa 3372
Wrocław 1370
Kraków 1357
Katowice 908
Poznań 694
Gdańsk 550