Regular Front-end Developer Teamquest

  • Kraków, małopolskie

Nasz klient to polska spółka informatyczna, działająca od kilkunastu lat na polskim rynku innowacyjnych rozwiązań dla rynku mediowego, telekomunikacyjnego, energetycznego oraz publicznego.

Wymagania stawiane kandydatom

Wymagania:

  • minimum 2-3 lata komercyjnego doświadczenia w programowaniu z użyciem JavaScript,
  • doświadczenie w pracy z Vue.js (ew. AngularJS czy React),
  • podstawowe rozumienie zasad UX/UI,
  • dobra znajomość JavaScript, HTML 5 oraz CSS 3,
  • znajomość podstaw działania protokołu HTTP,
  • znajomość i doświadczenie w pracy z Git,
  • podstawowea umiejętność tworzenia testów jednostkowych.

Dodatkowe atuty:

  • doświadczenie w pracy z architekturą typu Micro Frontends,
  • doświadczenie w pracy z TypeScript, npm, Node.js,
  • doświadczenie w rozwoju produktów wykorzystrujących usługi chmurowe (np. AWS),
  • chęć i śmiałość do proponowania własnych pomysłów i rozwiązań.

Nasza oferta

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość pełnej pracy zdalnej
  • udział w bardzo ambitnych i ciekawych projektach z obszaru multimediów,
  • elastyczne godziny pracy,
  • prywatną opiekę medyczną (Medicover), dofinansowaną kartę sportową i zajęcia z języka angielskiego,
  • budżet szkoleniowy,
  • przyjazną atmosferę pracy.

Obowiązki:

  • wytwarzanie wysokiej jakości kodu JavaScript, HTML i CSS w oparciu o praktyki Code Review,
  • rozwój nowego produktu opartego o usługi chmurowe i napisanego z użyciem JavaScript, TypeScript, Vue.js i zbudowanego w oparcu o Micro Frontends,
  • rozwój innych naszych aplikacji napisanych z użyciem JavaScript.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

Szukasz pracy jako Regular Front-end Developer

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Regular Front-end Developer w miejscowości: Kraków. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub Aplikuj na oferte pracy Regular Front-end Developer Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Regular Front-end Developer, praca w Kraków dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca.

Informacje o pracodawcy

Teamquest

Praca Regular Front-end Developer, Kraków

Inne ogłoszenia pracodawcy

Senior iOS Developer

Kraków, małopolskie

Senior C#/ .NET Developer

Architekt rozwiązań IT

Kotlin Lead Developer

Praca w mieście

Warszawa 3160
Wrocław 1297
Kraków 1277
Katowice 860
Poznań 653
Gdańsk 512