Account Manager - produkty software Teamquest

  • Warszawa, mazowieckie

Naszym Klientem jest firma z branży telekomunikacyjnej, która od kilkunastu lat dostarcza klientom biznesowym, resellerom oraz operatorom telekomunikacyjnym nowoczesne usługi telekomunikacyjne w obszarze połączeń telefonicznych i dostępu do internetu. Firma obsługuje ponad 850.000 numerów abonenckich oraz 600 operatorów krajowych i międzynarodowych, którzy generują ponad 2,16 miliarda minut rocznie, a do portfolio ich klientów należą firmy polskie i zagraniczne. Obecnie w związku z rozwojem organizacji, poszukujemy osoby na stanowisko:

Wymagania stawiane kandydatom

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku przy sprzedaży oprogramowania w modelu B2B - znajomość rynku oprogramowania do zarządzania przedsiębiorstwem (BPM, ERP, CRM) będzie dużym plusem!
  • Doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu nowych klientów, prowadzeniu negocjacji i prezentacji produktowych
  • Samodzielność w działaniu
  • Wysoko rozwinięte kompetencje miękkie

Nasza oferta

Oferujemy:

  • Realną szansę na rozwój zawodowy w strukturach firmy, również na stanowiska kierownicze
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w podstawie + premie uzależnione od osiąganych wyników
  • Pakiet benefitów pozapłacowych zawierający między innymi: prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, wsparcie w rozwoju kompetencji
  • Dowolną formę współpracy
  • Elastyczny czas pracy

Obowiązki:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów dla nowoczesnych produktów software'owych - praca nad stałym poszerzaniem portfolio
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami firmy
  • Promowanie marki na rynku polskim i/lub zagranicznym
  • Tworzenie ofert i prezentacji handlowych
  • Prowadzenie prezentacji produktowych dla klientów
  • Przeprowadzanie skutecznych negocjacji
  • Ścisła współpraca z programistami i działem wdrożeń w celu realizacji celów biznesowych

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

Szukasz pracy jako Account Manager - produkty software

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Account Manager - produkty software w miejscowości: Warszawa. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub Aplikuj na oferte pracy Account Manager - produkty software Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Account Manager - produkty software, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca.

Informacje o pracodawcy

Teamquest

Praca Account Manager - produkty software, Warszawa

Inne ogłoszenia pracodawcy

IT security analyst

Warszawa, mazowieckie

Support Engineer/DevOps

SRE Engineer

Konsultant ds. aplikacji

Praca w mieście

Warszawa 3160
Wrocław 1297
Kraków 1277
Katowice 860
Poznań 653
Gdańsk 512