Junior Devops Engineer Teamquest

  • Poznań, wielkopolskie

Nasz klient, firma która oferuje kompleksowe usługi marketingu pośredniego oraz bezpośredniego.Silna pozycja na rynku, 15-letnie doświadczenie i kompetencje zespołu umożliwiają realizację usług na najwyższym poziome. Do głównych aspektów działalności należy: Outsourcing, Telemarketing,Generowanie leadów sprzedażowych oraz pozyskiwanie leadów. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Wymagania stawiane kandydatom

Wymagania:

  • Minimum 1 rok doświadczenia jako DevOps lub pokrewne
  • dobra znajomość
    • Linux
    • Ansible
    • Docker
    • Git
    • SQL
  • doświadczenie w utrzymaniu infrastruktury CI/CD

Nasza oferta

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy
  • Biuro w samym centrum Poznania lub możliwość całkowitej pracy zdalnej
  • Pracę z nowymi technologiami
  • Współpracę z zespołem profesjonalistów
  • Uczestnictwo w szkoleniach, konferencjach i warsztatach
  • Imprezy integracyjne
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Forma zatrudnienia: B2B (w tym płatny urlop 20 dni)

Obowiązki:

  • Współpraca z zespołami tworzącymi oprogramowanie - koncept, wdrożenie, utrzymanie,
  • Rekomendowanie oraz wdrażanie nowych rozwiązań infrastrukturalnych,
  • Rozwój i utrzymanie infrastruktury CI/CD i dostosowywaniem jej do wymagań (Jenkins, Git),
  • Automatyzacja infrastruktury z wykorzystaniem Ansible i Docker,
  • Usuwanie awarii i analiza problemów,
  • Definiowanie metryk i alertów dla systemów monitoringu,
  • Współpraca z doświadczonymi programistami

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

Szukasz pracy jako Junior Devops Engineer

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Junior Devops Engineer w miejscowości: Poznań. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub Aplikuj na oferte pracy Junior Devops Engineer Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Junior Devops Engineer, praca w Poznań dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca.

Informacje o pracodawcy

Teamquest

Praca Junior Devops Engineer, Poznań

Inne ogłoszenia pracodawcy

Lead Game Designer

Poznań, wielkopolskie

Regular Android Developer

Senior Unreal/ Game Developer

DevOps Engineer

Praca w mieście

Warszawa 3160
Wrocław 1297
Kraków 1277
Katowice 860
Poznań 653
Gdańsk 512