Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Mid/ Senior DevOps Specialist Teamquest

  • Rzeszów, podkarpackie

Naszym klientem jest włoska firma która koncentruje się na opracowywaniu własnych rozwiązań dla dużych przedsiębiorstw lub uruchamianiu swoich inicjatyw na skalę globalną. Pracujemy z najnowocześniejszymi technologiami, aby zapewnić 50 najlepszym firmom na świecie skalowalne, niezawodne rozwiązania dla przedsiębiorstw.

Wymagania stawiane kandydatom

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia komercyjnego
  • Doświadczenie z Azure (Azure Keyvault, Azure Functions, Azure Runbooks, Azure Automation, Azure Storage, Azure Active Directory, Azure PaaS hosting / components, Azure IaaS), Azure Devops)
  • Dobra znajomość baz danych (SQL i/albo NoSQL)
  • Dobra znajomość skryptowania (na przykład Bash, Python, PowerShell)
  • Doświadczenie w CI/CD pipelines (najlepiej Azure DevOps)
  • Biegła znajomość języka angielskiego (minimum B2)

Nasza oferta

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Pakiet benefitów
  • Pracę zdalną (powrót do biura po pandemii)
  • Chill room; przekąski i włoska kawa
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Fajny stos technologiczny oraz najnowsze narzędzia; wymyślamy również własne
  • Międzynarodowy zasięg
  • Nowe biuro w centrum Wrocławia

Obowiązki:

  • Zautomatyzowanie wieloskładnikowych aplikacji
  • Wdrażanie rozwiązania problemów technologicznych dzięki narzędziom, z którymi masz pewność
  • Aktywnie zarządzanie stroną operacyjną ogromnej infrastruktury chmurowej / lokalnej i opracuj lub skonfigurowane własne narzędzia, aby skalowalność i elastyczność były możliwe do osiągnięcia i zarządzania
  • Udział w ewoluującym projekcie istniejących rozwiązań

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

Szukasz pracy jako Mid/ Senior DevOps Specialist

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Mid/ Senior DevOps Specialist w miejscowości: Rzeszów. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub Aplikuj na oferte pracy Mid/ Senior DevOps Specialist Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Mid/ Senior DevOps Specialist, praca w Rzeszów dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca.

Zobacz więcej

Praca według stanowisk

Zobacz więcej

Praca w regionie