Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Regular Java Developer Teamquest

  • Rzeszów, podkarpackie

Dla Firmy, która jest wiodącym dostawcą usług i narzędzi służących do tworzenia i redagowania materiałów reklamowych, do pracy w luźnej Start-up'owej atmosferze (mimo, że firma jest już 18 lat na Polskim rynku), szukam osoby na stanowisko:

Wymagania stawiane kandydatom

Wymagania:

  • minimum 2 letnie doświadczenie z Java
  • dobra znajomość:
    • Java 8
    • SQL
    • Hibernate/ Spring
  • język angielski na poziomie B2

Nasza oferta

Oferujemy:

  • zatrudnienie na UoP (12 000 - 14 000 brutto) albo na B2B (do 14 000 zł netto + VAT na B2B)
  • pracę w biurze w Poznaniu albo jest możliwość całkowitej pracy zdalnej
  • kartę Multisport, opiekę medyczną, kartę lunchową
  • pracę w stabilnej firmie
  • szybki proces rekrutacyjny

Obowiązki:

  • modyfikacje systemu na potrzeby nowych klientów
  • migracje systemu do nowych wersji

Dodatkowo:

  • Szukamy osoby, która będzie mogła z nami zostać na dłużej :)

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

Szukasz pracy jako Regular Java Developer

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Regular Java Developer w miejscowości: Rzeszów. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub Aplikuj na oferte pracy Regular Java Developer Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Regular Java Developer, praca w Rzeszów dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca.