ColdFusion Developer Teamquest

  • Kraków, małopolskie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: małopolskie
  • Branża:
  • Kraj: Polska

Naszym klientem jest brytyjska firma wytwarzająca autorskie narzędzia do zarządzania i wynajmu nieruchomości. W związku z dynamicznym rozwojem Center of Excellence z siedzibą w Bydgoszczy poszukujemy specjalisty, który dołączyłby do zespołu pracującego nam stałym rozwojem innowacyjnych produktów oferowanych przez firmę.

Wymagania:

  • Co najmniej 4 lata doświadczenia z technologią ColdFusion
  • Doświadczenie w pracy z SQL
  • Doświadczenie w budowaniu API
  • Doświadczenie z infrastrukturą AWS
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (praca w międzyanrodowym zespole)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie - elastyczna forma współpracy
  • Prywatną opieka medyczna
  • Możliwość udziału w międzynarodowych projektach
  • Dostęp do platformy e-learningowej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

Obowiązki:

  • Rola ColdFusion Developera jest związana z produktami obsługującymi ubezpieczenia dla branży turystycznej.
  • Zapoznanie się z produktem i przejęcie jego utrzymania
  • Wprowadzanie nowych rozwiązań
  • Budowanie stron w ColdFusion i Perl
  • Budowanie i utrzymywanie serwisów API
  • Optymalizacja i pisanie zapytań SQL

Wysokie wynagrodzenie

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

Szukasz pracy jako ColdFusion Developer

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: ColdFusion Developer w miejscowości: Kraków. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub Aplikuj na oferte pracy ColdFusion Developer Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko ColdFusion Developer, praca w Kraków dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca.

Informacje o pracodawcy

Teamquest

Praca ColdFusion Developer, Kraków

Inne ogłoszenia pracodawcy

Regular Front-end Developer

Kraków, małopolskie

Ruby on Rails Senior developer

DevOps Engineer

Developer .NET

Praca w mieście

Warszawa 3160
Wrocław 1297
Kraków 1277
Katowice 860
Poznań 653
Gdańsk 512