Regular/Senior PHP Developer Teamquest

  • Kraków, małopolskie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: małopolskie
  • Branża:
  • Kraj: Polska

Dla naszego Klienta, lidera branży e-commerce, jednego z największych sklepów internetowych w Polsce, którego stronę miesięcznie odwiedza 11 milionów użytkowników, oferującego ponad 150 tysięcy produktów, notującego stałe wzrosty zarówno pod względem obrotów jak i wielkości zespołu IT poszukujemy osoby na stanowisko: Regular/Senior PHP Developer

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia jako Programista PHP
  • Bardzo dobra znajomość PHP 7+
  • Bardzo dobra znajomość frameworków PHP (preferowany Symfony)
  • Dobra znajomość relacyjnych baz danych (preferowany MySQL)
  • Znajomość języka angielskiego, umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej
  • Doświadczenie w pracy z systemem kontroli wersji (preferowany Git)
  • Refaktoryzacja i optymalizacja kodu PHP

Dodatkowe atuty:

  • Umiejętność posługiwania się kolejkami RabbitMQ
  • Doświadczenie w pracy z TDD
  • Znajomość DDD
  • Znajomość Elasticsearch
  • Znajomość Docker
  • Umiejętność analizy i poprawiania wydajności oprogramowania
  • Odwaga w proponowaniu własnych rozwiązań i konstruktywnej krytyce już istniejących
  • Dbałość o jakość wytwarzanego kodu
  • Podstawowa znajomość Typescript i React

Oferujemy:

  • Roczny indywidualny budżet rozwojowy - Ty decydujesz jak wydasz te środki
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego oraz prywatnej opieki medycznej
  • Wydajny sprzęt do pracy
  • Współpracę w zgranym zespole

Obowiązki:

  • Rozwój oprogramowania nowoczesnej platformy e-commerce
  • Opracowywanie nowych funkcjonalności i rozwój istniejących rozwiązań
  • Udział we wszystkich fazach powstawania produktu (analiza, projektowanie, kodowanie, testowanie)
  • Rozwój autorskich technologii
  • Dokumentowanie kodu i udział w przygotowywaniu dokumentacji projektowej

Elastyczne godziny pracy

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

Szukasz pracy jako Regular/Senior PHP Developer

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Regular/Senior PHP Developer w miejscowości: Kraków. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub Aplikuj na oferte pracy Regular/Senior PHP Developer Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Regular/Senior PHP Developer, praca w Kraków dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca.

Informacje o pracodawcy

Teamquest

Praca Regular/Senior PHP Developer, Kraków

Inne ogłoszenia pracodawcy

Regular Front-end Developer

Kraków, małopolskie

Ruby on Rails Senior developer

DevOps Engineer

Developer .NET

Praca w mieście

Warszawa 3160
Wrocław 1297
Kraków 1277
Katowice 860
Poznań 653
Gdańsk 512