Quality Assurance - Tester manualny GRH Polska

  • Rzeszów, podkarpackie

Poszukujemy Testera manualnego dla firmy zajmującej się rozwojem platformy nAxiom (autorskie środowisko do tworzenia wydajnych i bezpiecznych aplikacji dedykowanych dla organizacji).

Z wykorzystaniem własnych zasobów i przy minimalnym wsparciu programistów można przy pomocy platformy Low-Code nAxiom zbudować nowe aplikacje, które udoskonalą dotychczas użytkowane systemy informatyczne bez ingerowania w ich strukturę. Aplikacje można łatwo i szybko budować oraz modyfikować, co pozwali na szybkie reakcje pod kątem zmian i dostosowania do wymogów rynkowych. Aplikacja pozwala skrócić o 70% czas wytworzenia aplikacji i o 30% czas wdrożenia.

Liczba etatów: 2

* Tester manualny - Quality Assurance

Miejsce pracy: ZDALNIE Lub Rzeszów (jeśli jesteś z okolic)

Opis stanowiska pracy

80% Testy manualne

  • testowanie aplikacji
  • tworzenie skryptów testowych
  • współpraca z zespołem deweloperskim
  • dbanie o jakość dostarczanych rozwiązań
  • raportowanie błędów

10% - Weryfikacja zgłoszeń konsultantów

10% - Aktualizacja / tworzenie dokumentacji

Wymagania stawiane kandydatom

  • Posiadasz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Nie masz problemów ze znajomością MS SQL
  • Znasz zagadnienia związane z testowaniem aplikacji webowych

Nasza oferta

  • Wynagrodzenie podstawowe w wysokości w przedziale 4 000 - 8 000 zł netto (B2B) - w zależności od posiadanego doświadczenia
  • Pracodawca bez korporacyjnych nawyków, Zarząd dostępny dla pracowników
  • Możliwość dostosowania warunków pracy do indywidualnych potrzeb - Praca zdalna w elastycznych godzinach rozpoczęcia pracy, w przedziale 7:00 - 9:00 (Pon. - Pt.) lub stacjonarnie w Rzeszowskim biurze (stanowisko pracy wyposażone w dogodne dla Ciebie sprzęty sprzyjające komfortowi pracy)
  • Wyzwania zawodowe gwarantujące stały rozwój umiejętności - praca przy projekcie w najnowszych technologiach oraz przy platformie, która jest nowością na rynku
  • Możliwość realizowania własnych pomysłów

Elastyczne godziny pracy

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".

Szukasz pracy jako Quality Assurance - Tester manualny

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Quality Assurance - Tester manualny w miejscowości: Rzeszów. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy GRH Polska lub Aplikuj na oferte pracy Quality Assurance - Tester manualny Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Quality Assurance - Tester manualny, praca w Rzeszów dopasowana do Twoich wymagań.GRH Polska praca.

Informacje o pracodawcy

GRH Polska

Praca Quality Assurance - Tester manualny, Rzeszów

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Kamil Kaszycki

k.kaszycki@grhpolska.com

501726511

KRAZ: 16998

Praca w mieście

Warszawa 3160
Wrocław 1297
Kraków 1277
Katowice 860
Poznań 653
Gdańsk 512